Euro Cup

Inglismaa alistas Taani, et pääseda 2020. aasta Euro finaali

Millist Filmi Näha?

55-aastane Inglismaa ootus suurmeeste finaali on lõpuks lõppenud pärast võitu Taanis Euro 2020-l, Wembleyl toimunud närvesööva julguse ja tingimusteta põnevuse õhtul.

Gareth Southgate'i ülesanne oli läbida vahemaa Inglismaa koondise ees, mille nad olid teinud pärast 1966. aasta maailmameistrivõistluste võitmist Lääne -Saksamaa vastu. Lõpuks kindlustasid nad kauaoodatud värava, kui tulid tagaajalt lisaajal võitma.

66 000 fänni ees ja tulises ja äikeses sündmuste atmosfääris polnud uus Wembley kunagi varem silmitsi seisnud. Inglismaa võitles hädast välja, et kindlustada kohtumine Itaaliaga pühapäeval samas kohas toimuval Euro Cupi finaalis (20:00 BST).

Nad pidid võitlema vastasmängijate vastu. Viimasel oli innukas väravavaht Kasper Schmeichel , eriti pärast esimese turniirivärava saamist Mikkel Damsgaard Vapustav karistuslöök 30 minuti pärast.

Kuid nad reageerisid kiiresti Danmarki kaptenina Simon Kjaer vastas Bukayo Saka ähvardavale mängule kuus minutit enne vaheaega.

Schmeichel oli Taani kangelane, kuna võõrustajad otsisid võitjat, esitades hiilgava tõrje Harry Maguire ja Harry Kane kuna mäng läks lisaajale ja penalti väljavaade oli suur.

Inglismaa kauaoodatud hetk koos Kane'i skooriga.

Kauaoodatud aeg, mil rahvas saabus hästi, Wembley suurel ekraanil näidati 103 minutit ja kapten Kane seisis pärast penaltit Joakim Maehle rikutud Raheem Sterling .

Taani ei olnud aga rahul otsusega, mida VAR testis. Ning kooskõlas Inglismaa pika ja raske ajalooga oli mõeldamatu, et jääkülma harjunud Kane nägi Schmeicheli tõrjutud kohutavat karistust, kuid kukkus skoorile.

Kane on nüüd võrdsustunud Gary Linekeri rekordiga Inglismaa kümne värava kohta suurturniiridel.

Inglismaa kauaoodatud hetk koos Kane

Inglismaa kauaoodatud hetk koos Kane'i skooriga (allikas: The San Diego Union Tribune)

kui palju aj-stiilid teevad

Wembley läks lärmi ja metsikute festivalide saatel hulluks. Ja pärast kõiki aastaid kestnud haiget on Inglismaal kuldne võimalus lõpuks suur kroon võtta.

Inglismaa läbib närviproovi.

Meeldejääval õhtul vastas Inglismaa kahele väga olulisele küsimusele, mis neid ümbritses.

Kõigi lubaduste ja edusammudega alates Moskva 2018. aasta MM-poolfinaali traagilisest pettumusest. Mängijad ja mänedžer peavad tõestama, et suudavad ületada endale ja nende eelkäijatele ületamatu takistuse pärast seda, kui nad on osalenud viimases neljas MM -i kaotuses ja Euro 96 -s.

See oli happetesti vähemalt enne pühapäevast otsustavat finaali Itaalia vastu. Ja nad tõid kauba mitte ainult Euro 2020 konteksti, vaid ka selleks, et näidata oma iseloomu ja suurt mängu.

Inglismaa pääses poolfinaali ootusärevuse ja lootuse lainega pärast viimast 16-võitu Saksamaa üle Wembleyl, millele järgnes Roomas veerandfinaalis 4: 0 Ukraina löömine.

Inglismaa läbib lõpuks närviproovi (Allikas: Granthshala)

Ja nad seisid närvide proovile, kui langesid tagasi sellele suurepärasele Taani meeskonnale, lüües Damsgaardi karistuslöögi esimese värava eest, mille Jordan Pickford 721 minuti jooksul Inglismaal lubas.

Inglismaa oli sel ajal hõivatud, kuid vastus oli täis usku, viigistas kiiresti ja võttis ohjad enda kätte, enne kui taanlased uhkest Schmeichelist tüdinesid ja lõpuks Kane võitja alistas.

Southgate'i meeskond on ületanud piiri ja ükski Inglismaa meeskond pole pärast Sir Alf Ramsey maailmameistritiitlit rohkem teinud. Nüüd ootame, kas see annab neile enesekindlust ja usku viimase tõkke kõrvaldamiseks.

Southgate'i rasked relvad lõhkavad finaalis Inglismaad.

Kuna Southgate otsib neid, on Inglismaa tippmängijad avaldanud mõju seal, kus see on kõige tähtsam öösel, mil ebaõnnestumist oleks raske taluda.

Inglismaa kapten Harry Kane, kes võitles alagrupiturniiril Euro 2020 -le kvalifitseerumise nimel, sõitis oma õnneliku väravaga oma neljanda ja tähtsaima turniirivärava pärast oma vastamata karistust. Kuid tema esinemine oli täis jõudu ja ähvardust.

Ta on tagasi oma parimas seisus ja kuidas Inglismaa seda kahe suure Itaalia tiitlikaitsja Giorgio Chiellini ja Leonardo Bonucci vastu vajab. Neil on 70 aasta jooksul näidatud tee kvaliteet ja leidlikkus.

Sterling jätkas oma head jooksu, mis väljendus jooksus, mis pani punkti Inglismaal mängu võitmisele. Peksis Taani silmapaistva kaitse südant, kuni tegi lõpuks olulise vea.

Southgate

Southgate'i rasked relvad plahvatasid Inglismaal finaalis (allikas: sõltumatu)

Ja Manchester Unitedi kapten Harry Maguire, kes kahtleb vigastuses, mis turniiri isegi ei alustanud, on nüüd naasnud Southgate'i rolli, otsides kaitseliidrit. Ühest küljest alati olemas olev jõud ja jõud ning teise piirangud.

Kui aga eufooria on vaibunud ja Inglismaa kangelased teevad pea lahti. Ja nad peavad veel kord kohustusest üles astuma.

Löödud Taani suudab pead püsti hoida.

Taani mängijatel tulid pisarad silma, kui nende Euro 2020 kampaanial viimati vile kõlas. Esimene neist algas Christian Erikseni südantlõhestava südame seiskumisega nende avavõistlusel Soome vastu. Ja siis suur tänu treener Kapser Hjulmandile ja tema meeskonnale.

Taanil oli sihikindla meeskonna vaim, sest Eriksen oli tänulik paranemise jätkumise eest. Kuid neid ei motiveerinud ainult emotsioonid. See oli kvaliteetne meeskond ja nad väärisid täielikult nelja viimase hulka jõudmist.

Kui nad finaalile vilega oma fänne aplodeerisid. Ja nende värvikad fännid pakkusid Taanile suurt rõõmu, mida nad väärisid.

Löödud Taani hoidis oma reisi tõttu pead kõrgel (Allikas: Nation World News)

Ja Taani on teinud sellest Inglismaa jaoks väga raske õhtu. Kuid nad võisid sõimata vaheajal oma eduseisu kaitsmata jäämist köiel olevate vastaste vastu.

jon gruden palk esmaspäeva ööjalgpall

See oli külm öö treener Hjulmandile ja tema meeskonnale. Kuid nad on võitnud Euro 2020 oma jõu, ühtsuse ja mängu eest.