Euro Cup

Inglismaa lõpetab Saksamaa võitmiseks 55-aastase ootuse

Millist Filmi Näha?

Inglismaa skooris kaks korda liiga hilja, et lõpetada 55-aastane ootamine, et võita Saksamaaga väljalangemine Wembleyl ülisuure pinge ja õhinaga stseenides, et jõuda Euro 2020 veerandfinaali.

Gareth Southgate'i meeskond võitles kõvasti, et saada Inglismaast sageli mööda hiiliv võidulause. Ja see oli nende talisman sellel turniiril, nagu Raheem Sterling tegi mängus suurima erinevuse.

Alagrupist Horvaatia ja Tšehhi vastu mänginud võitjad skoorinud Sterling suunas tsenderduse Luke Shaw 75 minutit hiljem, et saata Inglismaa fänne ja rohkem kui 40 000 Wembley linnas metsikutele pidustustele.

Võidu kindlustas kaptenilt nelja minuti jooksul veel üks ülioluline hetk Harry Kane , kes taas mängu mõjutamisega vaeva nägi, asus vahetusest sisse Jack Grealish Täiuslik kättetoimetamine oma esimese Euro 2020 eesmärgiga.

Inglismaa oli tänulik ka Evertoni väravavahi leidlikkuse eest Jordan Pickford , kes pole veel võistlusel väravat lasknud ja on sellest päästnud üliolulise Timo Werner ja Kai Havertz kummaski pooles. Samal ajal, Thomas muller lasi enne Kane'i streiki hea võimaluse viigistada.

Inglismaa läheb nüüd laupäeval Rooma veerandfinaalis vastamisi Ukrainaga, kes skooris lisaaja viimasel minutil Rootsi alistamiseks.

Suurim tulemus Southgate ja Inglismaa jaoks.

Southgate'i meeskonna valik kergitas kulme, kui ta otsustas Grealishi ja Phil Fodeni loomingulised anded pingile jätta. Ja näitas suurt enesekindlust Arsenali noorte Bukayo Saka vastu, alustades teda pärast tšehhide suurepärast esitust.

Saka oli väga hea, esimene säde, kui Inglismaa vaeva nägi, samas kui Grealish lisas pingilt tulles väga olulise X, et aidata Saksamaa lõpuks alla tuua.

Lõppvile stseenid näitavad, kui oluline on see saavutus Southgate'is ja Inglismaal. Kaevates sügavaid ja üle elatud hetki võitlusest vanade rivaalide alistamiseks, kes sageli võidavad. Ja see võib olla Southgate'i ametiaja suurim ja kõige olulisem võit.

See oli Southgate'i ametiaja suurim ja kõige olulisem võit (Allikas: ABP News)

Viimased 16 olid voor, mis pani Inglismaa turniiri ajal ohtu, teades, et nende meeskonna peksmine võib tähendada kohtumist alati ohtliku Saksamaa, maailmakarika võitja Prantsusmaa või Euroopa meistri Portugaliga.

Kui F-alagrupp tunnistab Ungarit peaaegu jalgpallimaailmas tohutut ärritust. Ja lõpuks läks Saksamaa neile ja Southgateile vastamisi, kes pidi olema väsinud, nähes Euro 96 poolfinaalis nende karistuslöökide kordusi. Nii et nüüd on tal hea mälu, mida sellest võistlusest hoolida, rääkimata potentsiaalselt heast marsruudist sellel turniiril edasi.

Inglismaa tunneb end Ukrainaga silmitsi seistes enesekindlalt, kuid ei ole kindel. Ja Prantsusmaa šokeeriv lahkumine Šveitsi näitab, et kedagi ei saa alahinnata. Kuid sellel võidul nende vastaste vastu on Inglismaa edasiliikumisel suur psühholoogiline väärtus.

Kane tuleb lõpuks kasuks.

Kui oluline on Kane'i teine ​​eesmärk Southgate'i kaptenile ja Inglismaa lootustele võita Euro 2020?

Kane vaatas ka oma maailmatasemel isiksuse väärikust, kui ta töötas, et mängida olulist rolli, kui närvid Wembley ümber kasvasid. Ja suutmatus esimesel poolajal vigastuste ajal rüselusele põrutada ja sageli unustatud kuju lõigata, kui ta asjatult oma jälge proovis teha.

Ühel hetkel tundus, nagu oleks tal vaja vigastatuna välja tulla, kuid ta toibus. Ja tema roll viimase 15 minuti jooksul võib olla mänedžeri usaldatud ründaja jaoks lihtsalt pöördepunkt.

Kane tuleb lõpuks kasuks (Allikas: Super Sport)

Lisaks mängis Kane osa avaväravast, kui ta sidus end Grealishi ja Shawiga, et Sterling töö lõpetaks. Kuid suur hetk saabus eesmärgiga, mis lõpuks selle mängu täiuslikult lahendas.

Grealish saatis sisenedes suure enesekindlusega õige risti, et leida Kane kuue jardi kauguselt, et suunduda koju.

millist jalgpallimeeskonda reggie bush mängib

Rõõmu ja lõõgastuse segu tema väljenduses oli ilmne, nagu ka tema kolleegide rõõm.

Kui see on mäng, kus Inglismaa kapten lõpuks üles ärkab, teavad kõik laagris olijad, kuidas saab valmis olla ja Kane laskmine saab sellega hakkama Euro 2020 lõpus.

Pickford ja Maguire annavad Inglismaale oma jälje.

Inglismaal oli märke, kuidas enne 2020. aasta Euro 2020 kaitset küsida, kui Manchester Unitedi kapten Harry Maguire kannab vigastust, samal ajal kui Southgate töötab endiselt oma parimat personali.

Siin läks ta üle kaitsele kolme mehe vahel, kaitsjatena Kieran Trippier ja Shaw. Ja see toimis, kuna Inglismaa hoidis neljandat puhtat lehte, et säilitada oma laitmatu rekord sellel turniiril.

Ja kõige selle keskmes on olnud uuenenud väravavaht Pickford, kes on Evertoni näol välja tulnud, et näidata täpselt, miks Southgate'i usk pole kunagi kõikunud.

Pickford ja Maguire annavad Inglismaale märgi (Allikas: UEFA)

Pickford tegi kogu turniiri jooksul märkimisväärseid kokkuhoidu, kuid mäng oli parim, kui ta jooksis oma joonelt esimesel poolajal Timo Werneri blokeerima. Ja näitas siis üles väga agarust, et Havertzi ülesmäge sõita koos skoorijoonega oli hiljem tühi.

Maguire oli veel üks oluline tegelane ja näitas, miks Southgate pidas teda inimeseks, kellele ta sai alati loota.

Nüüd hüppeliigese vigastusest täielikult taastunud, on ta John Stonesiga koos näidanud suurt jõudu, lisades samal ajal komplektidele lisamõõtmeid ja oskust pall kaitsest välja tõmmata.

Need on olnud Southgate'i kaks suurimat plussi, kui ta üritab nüüd oma teed läbi Ukraina planeerida.

Saksamaa seisab uue ajastu ees.

Sellega lõppes Joachim Low Saksamaa treenerina pärast hiilgavat karjääri, mis tõi ta 2014. aasta Brasiilias peetud maailmameistrivõistlustel võidu.

Nüüd asendab ta Müncheni Bayerni Meistrite liiga võitnud treenerit Hansi Flickit. Ja see viitab rekonstrueerimise vajadusele.

Saksamaal on endiselt palju andekaid mängijaid nagu elegantne Havertz, Joshua Kimmich ja teised. Kuid see võis olla viimane vanade staaride nagu Mats Hummels, Toni Kroos ja Muller hittidest.

Saksamaad ootab ees uus ajastu (Allikas: Saksamaa 24 inglise keeles)

Muller tegi Inglismaale suurima šoki, kui läks 1: 0 juhtima ainult mehele, kes lõi nii mõnegi värava peaaegu uskumatult madalat finišit tolli laiuseks.

Ta kukkus meeleheitel maale, kuna Sterling tegi sama kergendatult, kuna just tema viga lõi selle ilmse võimaluse.

Sakslane tuleb Flicki jaoks tagasi suure ande ja hea uue treeneriga, kuid seda meeskonda tuleb uuendada.

'Andsime inimestele veel ühe päeva meenutamiseks.'

Inglismaa mänedžer Gareth Southgate ütles, et olen väga õnnelik. Kuid lisaks vaatasin suurt ekraani. Ja ma nägin David Seamani seal üleval oma meeskonnakaaslaste jaoks, kes mängisid minuga Euro 96 juures.

Veelgi enam, ma ei saa seda tema kuulsat karistust Saksamaa vastu poolfinaalis muuta. Nii et see on alati valus, kuid hea on anda inimestele veel üks päev meenutamiseks ja nüüd peame seda tegema Roomas.

millist NBA meeskonda mängis Gary Payton 2006. aastal

Rääkisime rahvale õnne toomisest ja seda täna pärastlõunal. Mängijad olid meeskonna suurimad ja fännid olid kohal. See oli suurepärane atmosfäär, mäletan Wembleyl.