Draymond Green välja Sacramento Kings ja GSW ei suuda võita

Golden State Warriorsil ei õnnestunud neljapäeva õhtul Sacramento Kingsi vastu võita Golden 1 Centeris ilma mitmekülgsete kaitsjate Draymond Greeni ja Stephen Curryta.

Green tundis end halvasti, nii et ta oli avalikustamata haiguse tõttu väljas.

Draymond ei tulnud ringi tulistama, ütles peatreener Steve Kerr. Ta lihtsalt ei tunne end hästi.

Draymond istub Sacramento vastu

Draymond istub Sacramento vastu (allikas: nba.com )

Warriors astub väljakule ilma oma staarkaitsja Draymond Greenita.

Ja ka ilma staarründemängija Stephen Curryta täna õhtul Kingsiga.

Nii kadunud valvur Stephen Curry ja ründaja Draymond Green, kaotasid Warriors Sacramento Kingsile 141-119.

GSW tugev rünnak, kuid kehv kaitse

Golden State oli juba ilma valvuri Stephen Curryta, kes jättis oma neljanda järjestikuse geimi muljutud sabaluudega vahele.

Samamoodi tulid Warriors kohtusse ka ilma Draymond Greenita.

Warriors mängis Kingsi vastu tugevat rünnakut, kuid kaitsemängus puudus. Sacramento viskas igal veerandajal vähemalt 34 punkti.

Rünnakul suutis Warriors tulistada 51,1% ja 53,1% 3-punktist.

GSW vs Sacramento Kings

GSW vs Sacramento Kings (allikas: youtube.com )

Andrew Wiggins tõusis Golden State'i temposse 26 punktiga, samal ajal kui Kelly Oubre Jr langes 19 punkti.

looduspoiss ric hõng netoväärtus

Ja uustulnuk Nico Mannion suutis koguda 19 punkti ning teise aasta valvur Jordan Poole lõi 17 punkti.

Kuid Warriors ei suutnud peatada Kingsi punktikaitsjat De’Aaron Foxi, kes viskas karjääri kõrgeima 44 punkti.

Ta viskas seitsme abiga 16 punkti 22 vastu laskmisel 44 punkti. Ja uustulnukakaitsja Tyrese Haliburton viskas 7-11 vastu tulistamisel 21 punkti.

Ta skooris kohtust igal pool, hoolimata sellest, kes teda valvas.

Fox oli sõdalase meeskonnale suur takistus ja ei suutnud teda takistada väravat löömast.

Golden State pöördus kaitsjana Wigginsi, Oubre'i ja uustulnukate valvuri Nico Mannioni kaudu.

Kuid ükski ei suutnud Foxil korvi valmistamist takistada. Tema kiirus korvi pääsemisel või avatud kolmepunktivõtjale tagasi astudes lõi talle rohkem võimalusi värava löömiseks.

of

De’Aaron Fox püstitas punktides uue karjääri kõrgeima taseme (allikas: sactownroyalty.com )

Meil polnud Foxi kohta vastust, ta oli tohutu, ütles peatreener Steve Kerr.

Ta jõudis igale poole, kuhu tahtis, 3-ga alla löödud jõudsid ebameeldiva joone juurde. Meie jaoks pettumuslik kaitseöö.

Lisatud Oubre: Neil oli rohkem jõudu kui meil, nad mängisid natuke suurema tempoga. Foxil on praegu ilmselgelt pisar.

Ta on liiga kiireim punktikaitsja, nii et seda on raske peatada, kui me kõik terve mängu kannul mängime.

Sõdalased jätsid Greeni kaitseliinist mööda.

Ilma Greenita oli Warriorsi kaitselõpp selgelt segadus. Nad lasid vastupidisel otsal umbes 60% väljakult tulistada.

Sõdalased tundsid puudust roheliste agressiivsest kaitse- ja mänguvõimest. See oli selge, kuidas kuningad lasku tegid.

Greeni mängujõud oli Warriori jaoks Curry puudumisel veelgi olulisem. Kuid ka tema oli haiguse tõttu kättesaamatu.

Selle hooaja 38 mängus kogub Green keskmiselt 6,1 punkti, 8,4 korvisöötu ja 6,6 lauapalli.

Kui mõni võimalik asendaja oli, oli see algkoosseisus Greeni täitnud ründaja Juan Toscano-Anderson, kes jätkab mängimist, et olla rotatsiooni põhiosa.

Ta lõpetas 6-for-6 laskmises 15 punkti (sealhulgas kõik kolm oma kolmepunktiviset), kuue lauapalli, nelja resultatiivse söödu ja kahe vaheltlõikega 26 minuti jooksul.

Ilma Greenita, kuigi sõdalased asusid esimesel veerandil juhtima, kuid kaotasid peagi kõik ülejäänud kolm neljandikku eduseisust.

Lõpuks kaotatakse agressiivsele Sacramento Kingsile 22 punktiga.

Vaatamata kaotusele on Warriors endiselt 10. kohal ja suudab pääseda turniiril mängima.

Ja ka Warriori treener Steve Kerr usub, et meeskond suudab selle venituse ära tõmmata.

Kuna kaubavahetuse tähtaeg oli minevikus, ootavad nad 27 viimase mängu maksimaalset ärakasutamist.

Alati on kergendus, kui kauplemistähtaeg möödub, kuna see on kõigi tüüpide jaoks karm. Nii saavad nad vähemalt sisse elada, ütles Kerr.

Peame pea maha panema ja uuesti tööle asuma. Homme on meil veel üks mäng (Hawksi vastu) ja ma tõesti usun, et see meeskond teeb piki jooksu.

Isegi pärast tihedat kaubandustähtaega olid Sacramento Kings valmis neljapäeval Warriorsi vastu mängima.

Nad võitsid De’Aaron Foxi karjäärihooajaga muljetavaldavalt Warriorsi 141-119.

Fox viskas karjääri kõrgeima 44 punktiga, kus ta tegi esimesel poolajal efektiivse väljakult tulemusega 16-22 25 punkti.

Fox polnud ainus, kellel oli muljetavaldav öö. Neli Sacramento mängijat lõpetasid öö kahekohalisena ja kaks neist viskasid üle 20 punkti.

Üks neist on Tyrese Haliburton, kes viskas 34 minutit mängides 21 punkti. Samamoodi viskas Richaun Holmes 32 minutiga 25 punkti, 11 lauapalli ja 1 resultatiivse söödu.

Kings oli agressiivne nii ründe- kui ka kaitselõpus ning hoidis Warrioreid varvaste peal.

Nad tegid Warriorsi vastu võideldes suurepäraseid jookse.

Pärast neljapäeval võitu Warriorsi üle on Kings vaid kolm mängu tagasi play-in kohapeal.

Nad üritavad oma parima, et mängida ja saada rohkem võitu, et saada 10. koht, mida mängida-turniiril.