Denver saab läbi Blazersi ja pääseb poolfinaali

Millist Filmi Näha?

Denver Nuggets läks 6. mänguks vastamisi Portland Trail Blazersiga.

Pärast nende vahel toimunud eepilist lahingut 5. mängus.

Blazers vaatas seeria viigistamist pärast seda, kui ta ei suutnud seda 5. mängus isegi kaks korda ületunde sundida.

Ja teisest küljest püüdis Nuggets mängu võiduga lõpetada.

Blazers alustas mängu tugevalt, skoorides ämber ämbri järel.

Kuid lõpuks võttis Nuggets võidu Nikola Jokici hiilgava skoorimise taga.

Nuggets kõrvaldas Blazersi, alistades nad 126-115 ja haarates seeria 4-2 juhtima, et pääseda läänekonverentsi poolfinaali.

Nikola Jokic juhtis skooritegijaid oma hiilgava tulistamisega, Damian Lillard aga juhtis Blazersi skooritegijaid kaotusest hoolimata.

kolmekordne h ja stephanie mcmahon netoväärtus

Blazerid alustavad tugevalt.

Damian Lillardil oli suurepärane esimene veerandaeg isegi playoffi rekord. Ta sai enne mängu NBA meeskonnakaaslase auhinna.

Esimene veerand algas sellega, et Nuggets jäi Blazersi taha koguni nelja punktiga ning veerandisse jäi 7:10.

Siis heitis Michael Porter Jr kolmevõitja, kes lõi veerandaja pooleks eduseisu kaheks.

Ja ta lisas juhtpositsiooni saamiseks veel ühe kolmepunktiviske.

Kuid Blazers asus juhtima tagasi ja oli kolme punktiga ees, enne kui Porter lisas veel kolmepunktiviske, et viigistada mängu järelejäänud 3:20.

Nuggets jättis Blazersi maha nelja punktiga, viskas veerandajal 29 punkti, samal ajal kui Blazersi käes oli esimesel veerandajal 33 punkti ja

Teisel veerandajal olid Blazers mängu minutiga viie punktise eduseisuga.

Kui CJ McCollum kukkus maha, suurendades eduseisu seitsmele punktile.

Nad olid veerandi keskel 45-47, kui Nikola Jokic viigistas mängu seisule 47-47.

Norman Powell tuli välja vastupidise paigutusega ja Blazers võttis juhtimisel kuus punkti juhtima, jäädes teisele veerandajale järele 3:37.

Anfernee Simons viskas kolmepunktiviske, mis viis 18-8 jooksuni ja Blazers 8 punktiga.

Lillard tuli välja kolmepunktiviskega, kusjuures teises veerandis oli jäänud 0,4 sekundit.

Teises veerandis jätkasid nad Nuggetsi domineerimist ning lisasid teisel veerandajal 35 punkti, samal ajal kui Nuggets lisasid 32 punkti.

Ja jätkas kolmanda veerandi alguses juhtpositsiooni võtmist, kasutades veerandiks jäänud 8: 09-ga 11-punktilist eelist.

CJ McCollum suurendas eduseisu 14 punktini, heites kolmepunktiviske.

Neil oli kolmandal veerandajal jäänud alla viie minuti 79-91, kui McCollum tuli järgmiseks hüppajaks.

Nuggets tegi tagasituleku.

Kuid Nikola Jokici hiilgava tulistamisega tegi Nuggets comebacki.

Jokic vastas tagasi, nüpeldades plii paremale tagasi.

Nad olid 95-101, Blazerid olid endiselt juhtpositsioonil. Kuid Monte Morris viskas Nuggetsi suminal kolmepunktiviske.

Seejärel lõppes veerandaeg 98-101, Blazersil oli vaid kolmepunktiline eduseis, kuna Nuggets lõpetas veerandi 14-4 jooksuga.

Neljandale veerandajale jäävad Blazers endiselt neljapunktilises eduseisus seisuga 7:11.

Kuna Monte Morris viskas kolmepunktiviske, vähendades eduseisu punktini.

Seejärel mõtles Jokic järgmisel pallingul kolmepunktiviske, andes Nuggetsile kahepunktilise eduseisu.

Nad olid 110–108, kui Morris ujuki alla viskas.

Blazers jäi Nuggetsi ette kuue punktiga ja Austin Rivers heitis kolmepunktiviske, suurendades eduseisu 9 punktini.

Jokic lõi konksulöögi maha ja asus kahekohalisele edumaale.

Nad jäid mängule 119–113, mängimiseks oli jäänud alla kahe minuti. Seejärel viskas Jokic ämbri maha.

Seejärel tihendas Aaron Gordan mängu Jokici söödul nurgast tulnud kolmepunktiviskega ja võttis 9-minutilise eduseisu, kui mängimiseks oli jäänud vähem kui minut.

Blazersil polnud Jokici rünnaku kohta vastust, mistõttu Nuggets võitis 126-115 võidu ja välistas Blazersi pääsemise läänekonverentsi poolfinaali.

Ma armastan meie meeskonda. Ma armastan kõiki riietusruumi mängijaid, üks kuni seitseteist, ütles Nuggetsi treener Michael Malone. Jätkame võitmiseks võimalusi. Eelmisel aastal, sel aastal, ei saa inimesed aru, millest meil praegu vigastustega puudu on, nii et ma ei võiks olla uhkem mängijate rühma üle, kellele ma tõesti armastan iga päev treeneritööd teha.

Nüüd lähevad nad läänekonverentsi poolfinaalis vastamisi Phoenix Sunsiga.

Esiletõstetud punktid.

Väravakütid juhtisid Nikola Jokic, kes viskas 36 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisöötu. Tema 36 punktist 20 tuli kolmandal veerandajal.

Ta on nende jaoks kõik, ütles Damian Lillard Jokici kohta. Ma arvan, et kui mõni aasta oleks temasugune tüüp, see, mida ta selle meeskonna heaks teeb, võiks viia oma meeskonna meistrivõistlustele, oleks see sel aastal selle avatud oleku tõttu. Lemmikut pole. Vähemalt minu silmis tunnen, et keegi võib peksa saada ja igaüks võib minna seda tegema. Sellepärast on see minu jaoks veelgi pettumus, sest tundsin, et kui on mõni aasta, võite koorma õlgadele tõmmata ja minna, siis see oli see. Ma arvan kindlasti, et ta on selleks võimeline.

Ta näitas taaskord MVP tasemel jõudlust, kuna Nuggets tegi teisel poolajal oma hiilgava tulistamise järel tagasituleku.

Sellepärast on ta selge MVP, ütles Malone. Kuna võite meie meeskonnast kedagi ära võtta, siis kui meil on Nikola, võite panna mind, Wes Unseldi, Ryan Boweni, Charles Klaski, keda iganes soovite, leiame võistlusviisi, sest nii suurepärane ta on on.

Kui küsiti tagasituleku kohta, vastas Porter lihtsalt: peatused ja Nikola Jokic.

Nuggetsi mängijad suurendasid oma mängu, et aidata Jokicit.

Jokic sai selle käigus abi teistelt Nuggetsi mängijatelt. Üks neist pärineb Michael Porter juuniorilt

Porter langes esimesel veerandajal 22 punkti, kui Jokic tabas ebameeldivaid probleeme, hoides Nuggetsi mängus.

Seejärel lõpetas ta mängu, saades 26 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Pärast seda, kui Nikola kolmandal veerandil oma rütmi leidis, sai ta teisel poolajal abi Monte Morriselt, Austin Riversilt, Aaron Gordanilt ja JaMychal Greenilt.

Meil on palju kutte, kes on kõvad mängijad, mees, ütles Porter. Nagu minul, oli ka minul esimesel poolel oma hetk ja siis jahtusin. Ma ei usu, et ma [ülejäänud mängu] skoorisin. Siis võttis Jokic ilmselgelt üle, kuid viis, kuidas Austinil ja AG-l olid oma hetked, ja Monte, J-Myke - meil on lihtsalt palju võimekaid kutte.

Aaron Gordan langes viimasel minutil koos mängu tihendava kolmepunktiviskega 13 punkti, 7 lauapalli ja neli resultatiivset söötu.

Facundo Campazzo arvele jäi 10 punkti, 2 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Monte Morris juhtis Nuggetsi pinki, saades 22 punkti, 4 lauapalli ja 9 korvisöötu.

Kui JaMychal Green langes 10 punkti, 9 lauapalli.

Damian Lillardi ajalooline esitus lõpeb sel hooajal.

Damian Lillard duellis MVP praeguse kandidaadi Nikola Jokiciga terve sarja, et anda NBA-le üks selle hooaja parimaid play-off-mänge.

nahla ariela aubry maceo robert martinez

Ta sundis 5. mängus siduri kolmepunktiviskega kaks lisaaega ja alistas selles mängus peaaegu Nuggetid.

Ja täna õhtul püstitas ta isegi NBA playoffi rekordi.

Nuggets tõttas 6. mängus seeria lõpetama, et vältida Lillardi järjekordset sidurimängu.

Keegi ei püüa 7. mängus näha Damian Lillardit, kes on kunagi üks sidemängijatest, ütles Nuggetsi ründaja Michael Porter juunior.

Lillard lõpetas mängu, saades topeltduubli koos 4 lauapalliga 28 punkti ja 13 korvisöötu.

Tal oli play-offi esimeses voorus 35 kolmesed ja temast sai playoff-sarjas kõigi aegade kõige rohkem kolmepunktivisetega mängija.

Kui CJ McCollum langes 21 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Norman Powelli arvele jäi 17 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu, samal ajal kui Jusuf Nurkic langes 13 punkti, 7 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Robert Covington lõpetas 10 lauapalli ja 11 punktiga double-double.

Vahepeal langes Carmelo Anthony koos 5 lauapalliga 14 punkti ja 4 korvisöötu, mis kõik pingilt tulid.