Euro Cup

Taani lõi oma viimased 16 sidet Walesiga Euro Cupil

Millist Filmi Näha?

Taani lõi oma viimased 16 sidet Walesiga Euroopa meistrivõistlustel pärast tugevat ja emotsionaalset võitu Venemaa üle kriitilisel ööl Kopenhaagenis.

Taanlased on üheksa päeva pärast nende meeskonda täielikult kaasatud Christian Eriksen langesid oma esimeses kohtumises Soome vastu samale väljakule.

Pärast infarkti kirjutati Eriksen haiglast välja. Kuid eelmise nädala hukkunute arv oli Taani mängijatele lõpliku vilega selge.

Kopenhaagenis oli kogu mängu vältel müristamine, lõbusad pidustused ja armastus.

Teades, et neil on vaja võita, ja lootes, et Belgia võidab Soome. Saatejuhid ei hoidnud end tagasi. Ja Mikkel Damsgaard seadke matš peene kauglöögiga lava vabaks.

Chelsea oma Andreas Christensen streikis ka siis, kui staadionile jõudsid uudised belglase eduseisust Soomes.

Yussuf Poulsen pani Taani 2: 0 üles, tabades halba tagasilööki Roman Zobnin enne Artem dzyuba sai penaltist Venemaa eest ühe tagasi.

Kuid Taani kinnitas nende sammu teise koha saanud inimestena nagu Christensen ja Joakim Maehle saavutas kolme minuti jooksul ohjeldamatu tulemuse 4: 1.Tulemus jättis Venemaa teisele kohale, tabeli alla ja turniirist välja.

Emotsioonid, armastus ja kirg

Parkeni staadionil oli enne mängu algust elektrilöök, kuna fännid laulsid armastusega riigihümni. Kuid täiskohaga stseenidega võrreldes polnud see midagi.

Mängijad ja töötajad tunglesid väljakukeskusesse, oodates Belgia kinnitust Soome võidule. Ja kui kohapeal tulemused välja kuulutati, käis tohutu möirgamine.

Taani vajas võitu ja tõi kohale fännid. Damsgaard peksis asju võluväel, saades suurturniiri noorimaks skooritegijaks (20 aastat, 335 päeva).

millises meeskonnas devin booker mängib

Taani mängijad tähistasid võitu Venemaa üle (Allikas: Bangkok Post)

Poulsen oli pooldajate poolt õhku visatud õlle läbi märjaks saanud, kui ta teist korda Taanis tasa tegi. Ja kuigi Dyuba palli löömine tekitas hetkemuret, ei kestnud see kaua.

Taani lõhkas Vene väravavahi Matvey Safonovi, kes tegi hämmastava tõrje, enne kui Christenseni streik uuesti puhkes.

Taani liigub enesekindlusega viimase 16 hulka.

Maehle finaal on läbi ja Taani liigub enesekindlalt viimase 16 hulka, kusjuures Walesi ootab järgmine laupäev, 26. juuni Amsterdamis.

Kui Taani mängijad tähistasid võitu Venemaa üle, mis saatis nad Euroopa meistrivõistluste viimasesse 16-sse, siis valas see emotsioone nagu teisedki.

Pärast meeskonnakaaslase nägemist sai Christian Eriksen üheksa päeva tagasi samal staadionil südameataki. Taani mängijad ja toetajad kogunesid unustamatule õhtule Kopenhaagenisse.

Kui esimeses kahes kohtumises oli kaks kaotust, tundus nokaudis kvalifikatsiooni teenimine võimatu, kuna Taani legendid on muinasjuttude poolest kuulsad.

Taani võit on Christianile, et saate Kopenhaagenis näha ja kuulda, mida see tähendab.

See on veel üks kohutav lugu, mis on kirjutatud Hans Christian Anderseni maailmas. Traagikast ja lootusetusest kuni suure rõõmuni. Kuid kahjuks ei kirjuta nad seda alati nii.

'Me kõik lootsime, et see on maagiline öö.'

Pärast telefoni tormamist, et kinnitada Belgia võit Soome üle, mis saatis taanlased teise koha, jooksid mängijad toetajate juurde rõõmustama.

Ring loodi, et minu arvates on pöörane Soome mängus tulemusteta joosta ja lõbutseda, ütles mänedžer Kasper Hjulmand.

Lootsime, et tuleb maagiline öö. Tahan tänada kõiki inimesi, kes meid toetasid ja neile nii palju näitasid, armastust. Tundsin, et see mõjutas mängijaid nii palju, nii et tänan teid väga toetuse eest, mida maailm meile ütles.

Kõik lootsid, et see on maagiline öö (Allikas: ABC)

Hämmastav oli entusiasm, meeskonnavaim, sõprus mängijate vahel. Kui keegi seda väärib, on meie mängijad. Ma ei usu, et nad suutsid selle juurde tagasi tulla, mida nad läbi elasid.

Hiljem matšis tekkis kära, sest Belgia eduseisust lekkis uudiseid, kusjuures Andreas Christenseni ja Joakim Maehle väravad naasid matši vinge otsaga.

Yussuf Poulsen leidis end pärast Taani teise värava löömist õlut läbi imbunud. Ja toimus kokkupõrge, kui esimesel poolajal skooris nooruke Mikkel Damsgaard.

See on seal kaasatud meeskond. Nad on läbinud emotsionaalse rullnoki ja neid on vahva näha läbimas, ütles endine Inglismaa kaitsja Rio Ferdinand.

Endine lõvitar Alex Scott lisas: See on eriline. Emotsioonid, mida nad selle staadioni ümbruses peaksid tundma. Mängides nii, nagu nad nende fännide ees mängisid, ja olles lihtsalt maagiliselt vormis.

Kuidas sündmused arenevad?

Taani alustas õhtut B-grupis, teades, et kvalifikatsiooni saamiseks on vaja võitu. Kuid Damsgaard tegi enne vaheaega 1: 0 ja Poulsen sai 59. minutil teise värava.

kes on ka abielus aaron rodgers

Kui Taani läks 2: 0 ülespoole, oli Belgial eos värav, mis viis Kopenhaageni fännide lühikese pidustamiseni. Mõni minut hiljem määrati Venemaale Jannik Vestergaardi vea eest penalti.

Venemaa kapten Artem Dzyuba pani selle võrku 2-1. Kuid Belgia tuli neli minutit hiljem teises mängus esikohale tänu Soome väravavahi Lukas Hradecky väravale.

Taani fännid rõõmustasid oma meeskonna üle (Allikas: Fiji News)

Taani fännid rõõmustasid oma meeskonna eest ja see tasus end ära, kui Christensen tabas kolmanda värava, enne kui Mahlehle tegi seisuks 4-1.

Vahepeal oli Romelu Lukaku kahekordistanud Belgia eduseisu ja Taani ootas Peterburi viimast vilet.

Lisaks lõid nad tugevalt rusikatega. Nende nägudel oli rõõm, pisarad voolasid näost alla. Ja juhataja puudutas tema südant. Seda on lihtsalt tore näha. Peaksite vaatama rõõmu, ütles endine Inglismaa ründaja Dion Dublin.

Lisaks peaksite vaatama õnne ja naeratusi nende näol, ütles endine Inglismaa ründaja Alan Shearer. Saate öelda, mida nad on läbi elanud ja kui raskelt on nad mängus pidanud olema. Nad peaksid seda nautima.

Saksamaa endine treener Jurgen Klinsmann lisas: On hämmastav näha Taanit tähistamas. Nad käisid viimastel päevadel Christian Erikseniga juhtunuga läbi mäerajala ja nende möödaminnes on imeline asi.