Euro Cup

Taani võitis Bakuus Tšehhi Vabariiki, et pääseda poolfinaali

Millist Filmi Näha?

Taani muljetavaldav Euro 2020 kampaania jätkub, kui nad marssisid edasi poolfinaali, et Bakuus Tšehhi võita.

Taanlased on turniiril edasi arenenud alates avamängu traumast, kus poolkaitsja Christian Eriksen sai südameataki.

Olles viimases 16 mängus Walesi võitnud, astusid nad Aserbaidžaani kaheksal viimasel võistluskuumutusvõistlusel avalikult vastu ohtliku ja füüsilise tšehhiga.

Nad juhtisid alates viiendast minutist, kui Thomas Delaney kaitses oma märki, et nurgast sisse saada.

OngoPoolajaks ähvardades jõudsid nad vahetult enne poolaega 2: 0-le Kasper Dolberg aastast vabatahtlikuna ilusas ristis Joakim Maehle lisada oma kahele Walesi vastu suunatud väravale.

Nende entusiasmi testiti teise poolaja alguses, kui Patrik Schick jahutas oma turniiri viiendat väravat, viies ta Kuldse Saapa võistluses portugali Cristiano Ronaldoga tasemele.

Lisaks suutis Taani komponeerida ja astus kolmapäeval Wembleys võidu ja poolfinaali kindlustamiseks. Nende vastane on Inglismaa pärast seda, kui nad täna õhtul Ukraina võitsid.

Taani loob veel ühe muinasjutu.

Ligi kolm aastakümmet on möödunud sellest, kui Taani šokeeris kontinenti oma Euro ’92 võiduga, kasutades võimalust, et teda kutsutakse finaali hilja, et oma riigi suurim mäng välja tuua.

Praegu kirjutavad nad konkursil veel üht ja muinasjuttu.

Nende kampaania kestis vaid 41 minutit, kui Eriksen varises enne CPRi väljakule saamist, kui pealtnäha ärevad kolleegid ümbritsesid teda ja fänne kogu maailmas õudusega jälgimas.

Nüüd on need mängijad vaid 90 minuti kaugusel finaalist pärast järjekordset hiilgavat meeskondlikku näitust, mis on tõestuseks mitte ainult nende oskusele ja strateegilisele leidlikkusele, vaid ka uuele sidemele, mis on üles ehitatud raskustele.

kui palju on randy orton väärt

Esimesel poolajal olid nad nutikad, kogunesid ja kogunesid taustal ning rünnakutele vastu olid halastamatud ja kiired. Kahjuks, kuigi nad väärisid kahe väravaga täielikult oma eduseisu ja oleks võinud rohkem saada, raiskas Delaney oma võimalustest parima, pingutades palju põlve.

Tšehhi viis nad mugavustsoonist välja.

Kõrgelt arenenud Tšehhi meeskond viis nad pärast vaheaega mugavustsoonist välja. Ikka väravavaht Kasper Schmeichel ja kaitsekolmik Andreas Christensen, Simon Kjaer ja Jannick Versergaard Taanis sai mängu võitmiseks vajaliku kangekaelsuse ja juhtpositsiooni.

Taanlaste esimene võit tšehhide üle eurodes annab neile koha 2004. aasta veerandfinaali kaotuses, kui Milan Barose kaks väravat aitasid riigil võita 3: 0.

Baros lõpetas turniiri viie väravaga, mille näitaja on nüüd hinnanud Schick, kes teeb oma tööd ebaõiglaselt, näidates sel suvel oma riiki.

Taanlased jätkasid aga oma hämmastavat teekonda, London liikus edasi.

Au kuulub ka 1000 Taani fännile või enamale, kes sõitsid Bakuusse 2000 miili, teades, et Covidi karantiinireeglid tähendasid, et nad ei saa enam osaleda poolfinaalis ega finaalis, kui nende riik sinna jõuab.

'Christian oleks pidanud siin olema.'

Pärast mängu ütles Taani treener Kasper Hjulmand, et tunneb, et tema meeskonnal on Eriksen mõtetes, kui nad üritasid Euro 2020-l jätkata. Ma tunnen seda, ütles ta.

Jalgpallimaailm mõistis seda teist korda. Ja järgnevatel päevadel tulid elus ja jalgpallis kõige olulisemad asjad, jalgpalli põhiväärtused sel ajal.

Jalgpallis on palju muid eesmärke. Kuid me kõik mäletame, miks me jalgpalli mängima hakkasime, millistest jalgpalliväärtustest tuletati, ja meil oli sellest meeldetuletus.

kas Bill Belichickil on naine

Taani igatseb Christianit käimasolevates mängudes (Allikas: DNA India)

Ja ma mõtlen endiselt igas mängus Christianile. Ta oleks pidanud siin olema.

Meil on hea meel, et ta ellu jäi. Me kanname ta selle mängu juurde Wembleysse. Mõtlen mängu ajal kogu aeg temast.

Pealegi oleme kõik aru saanud, et võib-olla olid mängu ja jalgpalli standardid läbi tulnud. Ja võib-olla olime selle sümbol, ma ei saanud olla sellest õnnelikum.

Meeskond ilmus kohale ilma, et talle seda öeldaks. Nii peaksite käituma.

Lisaks oli tõesti uskumatu, kuidas meeskond oli reageerinud olukorrale, kaastundele ja kogu armastusele, mida nad mängu jooksul üles on näidanud, aga ka taanlased.

Oleme lihtsalt õnnelikud ja uhked. Ja võib-olla saame lihtsalt meelde tuletada, miks me jalgpalli armastame ja mida jalgpall maailmas teha suudab.