Euro Cup

Taani 1-2 Belgia: mängijad ja fännid näitavad Eriksenile 10. minutil toetust

Kevin de Bruyne on kutsunud Belgiat tagasi põrkama Taani vastu, kes on kindlustanud oma koha Euro 2020 viimases kaheksateistkümnes, kuna fännid ja mängijad avaldavad austust südameatakkist toibuvale Taani keskmängijale Christian Eriksenile.

Eriksen on pärast laupäevases mängus Soome vastu Parkeni staadionil väljakul minestamist haiglas.

Suured austusavaldused tehti Taani talismanile nr 10 enne mängu ja mängu ajal. Kohtumine peatati 10. minutil, kui mängijad, ametnikud ja toetajad aplodeerisid minut.

See tuli pärast Yussuf Poulsen andis külalistele unistuse alustada kohtumisest üks minut ja 39 sekundit, tulles sisse pärast Belgia kaitses tehtud viga.

De Bruyne saadeti teise poolaja alguses minema ja Manchester City poolkaitsja muutis mängu.

Ta võttis matšist osa, saades sealt söödu Romelu Lukaku enne leidmist Okaoht koju tulistama. Seejärel sõita võitjaga 20 minutit enne Lukaku head käiku.

Martin Braithwaite jõudis Taani viigiväravale hilja. Kuid tema päis paistis lati ülaservas.

mis on dak prescott pärisnimi

Pealegi tähendab võit seda, et Belgia on B-grupi tipus kahe kohtumise kuue punktiga, Taani aga null punktiga.

Taani naasis Parkeni staadionile esimest korda pärast Erikseni kokkuvarisemist.

Taani naasis Parkeni staadionile esimest korda pärast seda, kui Erikseni traagiline juhtum nädalavahetusel platsil kokku varises.

Lisaks näitasid mõlemad fännikomplektid oma toetust mängijale tribüünil bänneritel talle sõnumitega.

Samal ajal tervitati Taani hümni lõppu tohutu mürinaga.

Ja see ületati napilt kaks minutit hiljem, kui Taani asus Belgia kaitsevea järel juhtima.

Taani naasis Parkeni staadionile esimest korda pärast Erikseni

Taani naasis Parkeni staadionile esimest korda pärast Erikseni kokkuvarisemist (Allikas: Nation World News)

Jason Denayer Halva kliirensiga rünnati Pierre-Emile Hojbjerg , kes leidis Poulseni ja Taani ründaja kiiresti kodus seotuna.

Belgia, kes viskas oma esimeses kohtumises Venemaa 3: 0, ei saanud jätkata, kuna vahejuhtum näis neid valdavat.

Kuid De Bruyne'i sissejuhatus teise poolaja alguses muutis kõike seda, kuna ta pakkus suurepärast kameesitlust.

Keskmängija on hiljuti nina- ja silmakoopa katkisest kohanenud. Kuid tema tagasipöördumine ja pingilt väljakandmine annab belglastele kindlasti loomuliku tõuke väljalangemisringidesse minekule.

Taani ja Belgia mängijad ja fännid toetasid Christian Erikseni minutiliste aplauside ajal pärast nende EM-võistkondlikku mängu.

Kohtunik Bjorn Kuipers peatas kohtumise 10. minutil, kui Yussuf Poulsen andis Taanile võimaluse juhtima asuda.

Eriksen toibub samal staadionil infarktist, kui Taani avas laupäeval Kopenhaagenis Soome.

Kevin de Bruyne julgustas Belgiat tagasi põrgatama.

Kevin de Bruyne julgustas Belgiat tagasi põrgatama ja kaitsma oma kohta viimase 16 hulgas.

kui palju teenib jim nantz

Asi, mis mulle pettumuse valmistas, oli tulemus. Ma ei oodanud sellest mängust palju. Kuid ma ei saa tegelikult väljendada, kui uhke ma selle meeskonna üle nüüd olen, ütles Taani treener Kasper Hjulmand.

Me teame, et ilmselgelt lähevad need paar nädalat teile, Christian. Kuid me oleme siin teie jaoks. Me hoiame kinni ja peksame venelasi. Sellel võistlusel pole veel lõppenud.

Kevin de Bruyne julgustas Belgiat tagasi põrgatama

Kevin de Bruyne julgustas Belgiat tagasi põrgatama (Allikas: The Independent)

Neli päeva tagasi on nad oma esimese mängu ajal Euro 2020 kaotanud ühe oma parima sõbra. Ja nad jätkavad sellist mängu ja see on lihtsalt hämmastav.

Fänne kogunes enne mängu algust hulgaliselt. Ja paljud kandsid Erikseni särki, samal ajal kui kohalikud ehitised riputasid oma akendele riputamiseks ribasid.

Enne matši avati platsil Erikseni särgis suur lõuend. Mõlema riigi toetajad panid välja lipukesed sõnadega For Christian ja Belgia armastab sind kristlane.

Sa ei lähe kunagi üksinda mängima vahetult enne mängijate staadionile tulekut. Ja seal oli Taani hümni võimas laul.

Keskmängija Thomas Delaney ütles: Oleme kõik leppinud tõsiasjaga, et meil on siin uuesti olla raske. ja laulda hümni.

Poulsen skooris Taani eest kaks minutit hiljem. Mis tõi emotsionaalse pahameele mängijatele, kes jooksid üle fännide oma puutejoone kaudu.

Belgia kontrollis pool Taanit, kui mäng 10. minutil peatati, et aplausiks aega jätta.

Endine Inglismaa koondislane Karen Carney ütles, et tal olid enne mängu matsud.

Kõik olid emotsionaalsed. Olen kindel, et ta jälgib ja on õnnelik. See viis kõik kokku.

Pealegi lisas kommentaator Conor McNamara: Aplaus oli selline armastuse ja toetuse valamine. Armastus, mida jalgpallimaailm on üles näidanud ja kui palju seda hinnatakse, on kõigile nähtav.

mõlema riigi toetajad panid välja lipukesed sõnadega nagu Belgia armastab sind kristlasena (Allikas: Ultimated Viral News)

Mitmed Belgia koondise liikmed on klubi tasemel mänginud Erikseniga, sealhulgas meeskonnakaaslane Romelu Lukaku Milano Interis.

Kaks väravat löönud Lukaku, kui Belgia võitis laupäeval Venemaad 3: 0. Teatas Eriksenile toetuse sõnumist, mille ühe eesmärgi taga oli väljakukaamera.

Eriksen mängis Tottenhamis seitsmeaastase ametiaja jooksul ka kaitsjate Jan Vertongheni ja Toby Alderweireldi eest.

Teisipäeval ütles Eriksen, et ta sai antud olukorras trahvi, ja postitas siis pöialtega foto oma haiglavoodisse.

Taani kapten Simon Kjaer, kes mängib AC Milanis, saatis enne mängu avalduse, et meeskond mängib Christianis. Ja nüüd paigaldatakse talle süda käivitav masin.