Euro Cup

Tšehhi alistas Hollandi viimase 16 jooksul

Millist Filmi Näha?

Tšehhi on vihjanud EM -ile, alistades Hollandi ja broneerides koha kaheksa viimase hulka pärast kaitsja Matthijs de Ligti väljasaatmist.

Thomas Holes noogutas avamisel 13 minutit pärast seda De Ligt nägi pärast VAR -i ülevaadet käsipallile punast kaarti, eitades Patrik Schick selge võimalus värava löömiseks.

Seejärel asus Thomas Holes Schicki kasuks, kui tšehhid kahekordistasid 80. minutil Hollandiga oma eduseisu.

Holland, langedes üle poole tunni 10 mehe juurde. Ja neil oli varem olnud suur võimalus Donyell Malen kihutas väravavahiga üks-ühele läbi Tomas Vaclik .

Kuid Tšehhi, mis on maailmas 40. kohal, hollandlastest 24 kohaga maha jäänud, jätkas Budapestis Orange Puskase areenil olijate vaigistamist. Seega, tehes laupäeval, 3. juulil veerandfinaali Taani vastu.

Punane kaart osutus Hollandile kulukaks.

Holland on kogu turniiri jooksul ründekavatsust üles näidanud. Ja see ei muutunud Budapestis äärekaitsjate Denzel Dumfriesi ja Patrick van Aanholt tekitas varakult probleeme.

Dumfries oli nende suurim oht, tulles vasakpoolsest tagumisest punktist ja lehvitades väravavahi kohal, kuid viimast kaitsjat ei õnnestunud lüüa.

Memphise kokkuhoid mängis samuti suurt rolli, samas kui Malen astus teistesse ohtlikesse kohtadesse.Kuid samal ajal kui Holland tekitas palju probleeme, tegi seda ka Tšehhi Vabariik Vladimir Coufal kasutab rändava Van Aanholti taga olevat ruumi.

De Ligt

De Ligti punane kaart osutus Hollandile kulukaks (Allikas: Independent .ie)

Mõlemad meeskonnad näisid kaitses osalevat, kuid De Ligt komistas ja andis teisel poolajal palli käega tagasi. Kohtunikul Sergei Karasevil ei jäänud muud üle kui muuta oma esimest otsust kollase kaardi näitamiseks. Ja siis pööras Holland mängu tagajalgadele.

Dumfries tegi väravasäästliku bloki, et eitada Pavel Kaderabeki väravaid. Kuid Holes karistas hollandlasi mõni minut hiljem, lõpetades Tomas Kalase nurgalöögi.

Schicki turniiri neljas värav täideti pärast seda, kui Holland püüdis viigistada, vaid portugallasel Cristiano Ronaldol on rohkem väravaid kui Tšehhi ründajal.

Matthijs de Ligt tundis Hollandi mängu eest vastutustunnet.

Holland on Tšehhi käes 16. Euro 2020 -st. Kuid üks hollandlane tundis vastutustunnet lahkuda varem kui teised.

Kui meeskonnad said 0: 0 viigi, saadeti Matthijs de Ligt teisel poolajal välja, kui ta eitas Patrik Schickile selge võimaluse värava löömiseks.Kolmteist minutit pärast hiilgava kaitsja väljakult lahkumist jäi Holland taha ja ei vastanud.

Thomas Holesi ja Schicki väravad tegid kahju. Kuid De Ligt astus hiljem meediale vastu, öeldes: 'Me kaotasime mängu selle pärast, mida ma tegin.See kõlab muidugi halvasti. Kuid tagasi vaadates ei oleks ma pidanud laskma pallil plahvatada, ütles ta.

Matthijs de Ligt tundis Hollandi mängu eest vastutustunnet (Allikas: Be Soccer)

Pealegi olen selle kontrolli alla saanud. Pall lihtsalt tuli ja ma lasin sellel põrgata. Ja ma kukkusin maapinnale ja mind lükati üle, mis pani mind oma käsi kasutama.

Ja see oli aeg, mil mäng muutus. Ja ma tunnen selle eest vastutust. Siiski olen näinud, kuidas poisid kaklevad, ja olen selle üle uhke. Aga ma tunnen end selle juhtumi pärast väga halvasti.

De Ligt on saanud toetust oma mänedžerilt Frank de Boerilt, kes ütles, et võite selle alati mulle ette heita.Mul on kogu vastutus päeva lõpus ja ma pean peeglisse vaatama. Ma arvan, et see meeskond suudab kõike saavutada. Aga nüüd on tunded toored.

Meil on suur pohmell. Ma võtan selle kibeda pilli täna õhtul ja pärast seda vaatame, mis saab.

Hollandlane ei näidanud üles piisavalt lugupidamist.

Hollandlastest sai esimene meeskond võistluse ajaloos, kes võitis kõik kolm alagrupimängu ja kaotas seejärel 90 minutiga nokaudi esimeses ringis.Endine Inglismaa ründaja Dion Dublin ütles, et nad ei suutnud Tšehhi Vabariiki piisavalt austada.

Tšehhid olid parimad igas aspektis. Ja neil oli parim kohustus võita. Hollandlaste jaoks valmistas see aga pettumuse, kuna neil on kõik maailma anded.

Lisaks teame kõik, kui hästi neil alagrupi mängudes läks. Kuid kõik nende kohta tänapäeval ei pane neid piiri ületama. Mõnikord peate oma kaaslastele rohkem austust avaldama. Hollandi endine poolkaitsja Nigel de Jong ütles, et see oli kehv väljapanek.

Ja veidi jäi hoogu puudu. Mõnikord, kui on punane kaart, tõmbab meeskond kokku. Kuid Holland pole seda teinud, lisas ta.

Tšehhi oli taktikaliselt valmis (Allikas: BBC)

Kuid poolkaitsja Frankkie de Jong on väitnud, et tema meeskond ei alahindanud Tšehhi Vabariiki. olime väga väsinud, kuid tahtsime mängu võita. Kuid me ei suutnud oma mängu jätkata. Mõnikord on teil selliseid päevi.

Tšehhi oli taktikaliselt valmis.

See oli nende esimene võit Tšehhi suurturniiri nokaudi etappidel pärast 2004. aasta Euro. Sel juhul võitsid nad veerandfinaalis Taanit 3: 0 ja sama vaenlast, kellega nad peavad kaheksa viimase kaheksa jooksul silmitsi seisma.

Endine Hollandi koondislane Mario Melchiot ütles, et Tšehhi mängimise tase oli täiesti erinev.Vaadake Hollandi väravaid, mille nad said. Kuid strateegiliselt oli Tšehhi valmis, nad panid meeskonna ette ja nende antud jõud oli hämmastav.

mis kolledžis danny green käis

Ülemaailmselt 40. kohal asuvaid tšehhe ootab Aserbaidžaanis ees taas raske proovikivi Taani vastu, kuid ründaja Hole usub. Mulle tundub see unenäona, ütles ta.

See oli üks mu parimaid mänge. Olime täna alavõitjad ja võib -olla ka varem alagrupimängudes. Usun siiski, et suudame Taani siiski üllatada, võib -olla isegi sellest kaugemale.