Chris Pauli mängutöö viis Sunsi 2: 0-seeria juhtima

Millist Filmi Näha?

Phoenix Suns läks läänekonverentsi poolfinaali 2. mänguks vastamisi Denver Nuggetsiga.

Päikesed vaatasid veel ühe võidu oma rihma all, samal ajal kui Nuggetsi eesmärk oli võiduga seeria ühtlustada.

Kuid Nuggetsil ei õnnestunud veel kord Sunsi võitu saada.

The Suns alistas kolmapäeva õhtul staarkaitsja Chris Pauli suurepärase esituse taga Nuggetsi 123-98.

Paul mõtles välja uskumatu statistika, tehes rekordeid, et Suns veel kord võita.

Kuus Sunsi mängijat skoorisid kahekohaliselt, kuid ükski mängijatest ei jõudnud 20 punktini. Hoolimata sellest tuli Sunsil lõpuks võit.

Päikesed domineerisid Nuggetsis kogu nelja veerandi jooksul, asudes esimesel veerandil juhtima ja laiendades ülejäänud veerandi eduseisu ning võites lõpuks mängu.

Hiljuti Kia MVP auhinna saanud Nikola Jokic juhtis Nuggetsi, samal ajal kui vaid kolm mängijat suutsid skoorida kahekohaliste numbritega.

Päikesed asuvad juhtima esimesel poolajal.

Nad olid 12-15, kui Suns asus poolel veerandajal kolmepunktilises eduseisus, kui Deandre Ayton heitis Chris Pauli söödule konksu.

Nikola Jokic leidis JaMychal Greeni serva alt dunki eest ja andis Will Bartonile järgmise valduse jaoks veel ühe dunki.

Selle tulemusena oldi 1. veerandajale jäädes seisul 18-22 seisul 2:46.

Veerand lõppes 25-21, teisele veerandajale pääses Suns eesotsas.

Päikesed domineerisid jätkuvalt Nuggetsis, minnes teise veerandaja minutiga viie punkti kaugusele.

Paul andis Dario Saricile palli ühe käega löömiseks.

Nad olid 32-25 ja 8:41 jäid teiseks veerandajaks, kui Torrey Craig blokeeris Monte Morrise tagantpoolt.

Ja Dario Saric viskas Pauli söödul teise punkti kolmepunktiviske.

Nikola Jokic heitis hüppaja, kärpides Phoenixi eduseisu viie punktini, jäädes veerandisse alles 4:23.

Devin Booker mõtles välja Jokici varastamise ja viskas üleminekuaja, kui Suns läks alla kolmeminutilise Nuggetsi vastu 44-34.

Samal ajal kui Paul tuli Aytonile väljakule panemiseks väljakule ja päikesed kaheksapunktilise eduseisu.

Teine veerand lõppes 52-42 Sunsiga 10-punktilises eduseisus.

Nuggetitel polnud Päikese mängu jaoks vastust.

Suns domineeris Nuggetides, minnes 57-43 ja haarates kolmanda veerandi alguses 14-punktilise eduseisu.

Kui Jae Crowder lõi kolmepunktiviske maha ja Ayton kukkus Pauli allee otsa.

Seejärel pikendasid Suns eduseisu 19 punktini, jäädes veerandisse alles 7:01.

Hüppaja pikali kukutades suurendas Paul taas eduseisu.

Mikal Bridge lõi Pauli söödul ühe käega dunki, minnes seisule 78-58, kui üle kolme minuti oli jäänud.

Kolmandale veerandajale jäänud viimasel 12 sekundil lõi Cameron Payne kolmepunktiviske.

Seejärel lõppes veerand 86-68, Suns võttis viimaseks veerandajaks 18 punkti paremuse.

Päikesed ei vaadanud kunagi tagasi.

Nuggetid jätkasid puudust, kuna Suns võttis neljanda veerandaja alguses kahe minuti jooksul 21 punktise eelise.

Paul andis palli Craigile ladumiseks ja Craig tegi vea, kukutades järgmisele valdusele ämbri.

Nad jäid veerandajaks jäädes seisule 99-75 ja 8:40, kui Paul lõi kolmepunktiviske.

Seejärel võtsid Suns mängu lõpus 123-98 võidu.

Nuggetsil polnud vastust Chris Pauli hämmastavale mängutegemisele ja Sunsi solvavatele näidenditele.

Selle tulemusel domineerisid Suns Nuggetides ja võitsid võidu.

Kaotus oli Denveri hooaja suurim ja seerias on nad nüüd 2: 0 languses.

Chris Pauli uskumatu esitus viis Päikesed.

The Suns sai Chris Pauli uskumatu mängutegevuse tulemuse järjekordse võidu Nuggetsi üle.

Paul oli täna õhtul kogu väljaku kohal, kukutas kukkumist, tegi näidendeid, haaras tagasilööke.

Ma tunnen end hästi, ma tunnen end väga hästi, ütles Paul. Ma tundsin varakult puudust mõnest lihtsast, kuid nii, nagu me mängime, leiab pall teid üles.

Ta lõpetas öö 17 punkti ja 15 resultatiivse sööduga topeltduublid koos viie lauapallita, ilma käibeta, minnes väljakult 6-le 10 ja kolmepunktiviskelt 2-le ning vabavisetelt 3-le 3.

Selle tulemusel saab ta nüüd play-off-mängus esimesest mängijast 15 punkti ja 15 söötu 0 pallikaotusega.

Tegelikult oli tema see, kes tegi leiba 2014. aastal ja ka enne seda 2008. aastal.

See tähistab tema 3. korda, kui ta on pidanud play-off mängu 15+ söötu ja 0 pallikaotusega, purustades Magic Johnsoniga kõige enam viiki alates 1980. aastast.

Pauli mängutöö aitas Sunsi mängijatel võidu saada.

Lisaks möödus Paul nüüd Magic Johnsonist, et saada mängijaks, kellel on kõige rohkem play-off-mänge 15 + resultatiivse söödu ja 0 pallikaotusega.

See, et see on legendaarne mees, nagu Magic, on legendaarne, ütles Booker, kui Paul möödus Magic Johnsonist. See on igavesti.

Ta lisas, et see on suurem kui korvpallimäng. See on ikoon.

Tänu Pauli mängutegemisele said viis teist Sunsi mängijat skoori kahekohalisena.

mis on joonistatud puude netoväärtus

Devin Booker juhtis Sunsi skooritegijaid, kukutades kaks punkti kaks korda 18 punkti ja 10 lauapalli.

Seda on raske sõnadesse panna, ütles Booker fännide reaktsioonide kohta kogu mängu vältel. Isegi Deandre (Ayton) tuleb minu juurde ja on nagu: 'mees, me nägime seda siis, kui see oli', ja ma ütlen talle iga kord: 'Olen seda näinud ka enne, kui siin olid.'

Kui Mikal Bridges kukutas 2 lauapalliga 16 punkti.

Järgnes Deandre Ayton, kes viskas 15 punkti ja 10 lauapalli double-double.

Jae Crowder langes 11 punkti 5 lauapalliga.

Selle tulemusena said kõik alustajad skoori kahekohaliste numbritega.

Raamatu hinded tema une ajal. Jae ei ole kunagi millegi järkjärguline. Mikal on nagu meie laulmata kangelane. DA valvab, ta jookseb, ta põrkab tagasi, teeb kõik, ütles Paul meeskonnakaaslaste kohta.

Vahepeal viis Sunsi pingi ette Torrey Craig, kes viskas 10 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Püüame lihtsalt üksteise jaoks õiget viisi mängida, ütles Sunsi treener Monty Williams. Püüame igal üksikul õhtul kõvasti mängida. Sellised me oleme. See on meie DNA. Meie kutid jagavad palli. Ma arvan, et asi, mida on väga lahe vaadata, on poisid, kes teevad üksteisele näidendeid. See on playoffi korvpall ja nii peame ka edukaks mängima.

Nikola Jokic juhtis Nuggetsi.

Ühelt poolt oli Sunsil kõige rohkem liikmeid, kes skoorisid kahekohalistes numbrites, samal ajal kui Nuggetsil oli ainult neli mängijat, kelle skoor oli kahekohaline.

Nikola Jokic juhtis Nuggetsi ning viskas 6 korvisööduga 24 punkti ja 13 lauapalli.

Kui ülejäänud Nuggetsi alustajad said kokku 26 punkti, 11 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Michael Porter Jr panustas 11 lauapalli 6 lauapalliga ja oli ainus startija, kes viskas kahekohalisena.

Samal ajal juhtis Paul Millsap Nuggetsi pinki 11 punkti, 6 lauapalli ja 2 korvisööduga.

Kui Will Barton langes 10 punkti tagasilöögi ja 3 korvisööduga.

Nuggetid võõrustavad nüüd reedel Denveris mängu Suns 3, et vähendada eduseisu 2: 1.