Nba Uudised

Bucks sulgeb Philadelphia pärast seda, kui nende üle võidetakse

Millist Filmi Näha?

24. aprillil toimus idakonverentsi kohtumine kahe tippmeeskonna vahel, sest Milwaukee Bucks nr 3 läks vastamisi Philadelphia 76ersiga nr 2.

Milwaukee Bucks võitis laupäeval 76ersi vastu 132-94, edestades teist päeva kolme päeva jooksul.

Kuna matši võidab Bucks, kannab Philadelphia selle tagajärjel oma neljanda kaotuse järjest, nad on nüüd täismänguga idas nr 1 Brooklyn Netsi taga.

Vahepeal on Bucks 76ersile järele jõudmas, kui taga on vaid poolteist mängu.

76ers vs Bucks

76ers vs Bucks (allikas: rahvatarkus.elama )

Tegelikult pühkis Milwaukee 76ersiga põhihooaja sarja, samal ajal kui 76ers on nüüd neljamängulises kaotuste sarjas.

Kuna nad on lühikese käega, kusjuures nende tippmängijad kannatavad vigastuste ja puuduvate mängude käes.

Ka tänaõhtuses mängus olid 76ers lühikese käega oma MVP esisõitja startijana Joel embiid parema õla tõttu terve mängu istumine.

Selles mängus on väljas ka üks teine ​​parim startija Ben Simmons. Neljandad järjestikused mängud jäid ta täpsustamata haiguse tõttu vahele.

Ma ei muretse meie üldise tervise pärast, ütles 76ersi treener Doc Rivers. Olen lihtsalt mures puuduvate mängude arvu pärast.

Rivers lisas, et me peame saama rütmi kõigi oma poiste mängimisega,

Ilma nende tippmängijate mängimata ja hea tervisega meeskonnaga on 76ers kaotamas paljude punktidega.

Täna viskas nende madalaima punkti kogusumma ja sai Bucksi käes tohutu marginaalse kaotuse.

Milwaukee Bucks puhus võit Philadelphia 76ersi üle.

Bucks omas 76ersi üle täielikku kontrolli kogu kvartali jooksul. Lõpuks lõpetasid nad tugevalt, andes 76ersile hooaja kõige lopsakama kaotuse.

Milwaukee hakkas tugevalt võtma 1. veerandi 76ersiga juhtima tulemusega 26-17.

76ers võttis mängu alustamiseks lühikese eduseisu, saades Bucksi pallikaotustest viis punkti, kuid pärast seda, kui DiVincenzo kolmepunktiviseja viis seisuks 7-5, oli Milwaukee esimese veerandi 9:06.

Nad asusid mängu juhtima kolme minuti jooksul ja pole sellest ajast peale enam tagasi vaadanud.

Kuna nad jätkasid 76ersiga edu kogu mängu vältel ja võitsid lõpuks 132-94. Seevastu 76ers ei suutnud kogu mängu vältel rütmi leida.

Kuna 76ersi treener Doc Rivers muutis oma mängijaid skoori saamiseks pidevalt.

Ehkki 76ers üritas kõige rohkem skoori ümber lükata ja juhtima asuda, ei juhtunud seda kunagi.

Kuna Bucks leidis kohe vastuse kõigile 76ersi jooksudele.

Nagu ka siis, kui Philadelphia vähendas teise veerandi alguses eduseisu 31: 28-le, sirutas Milwaukee selle taas 47: 34-le.

76ers viskas 30 sekundi jooksul kuus sirget punkti, vähendades seisu 47-40.

Kuid Pat Connaughton tabas sekundiga kolmepunktiviske, tehes vaheajaks 50–40 taala.

Samamoodi, kui Philadelphia Seth viskas 10: 0 jooksu ajal seitse punkti, vähendades kolmandal veerandajal taala 55-54 peale.

Bucks ei raisanud aega, et vastuseks tagasi saada. Valitsev MVP Antetokoumpo viskas oma 15: 0 jooksu ajal kaheksa punkti ja andis kaks söötu.

See viis Milwaukee 75-57 ette. Pärast seda jätkasid taala valamist.

Bobby Portis ja Pat Connaughton võtsid vastutuse kahelt tähelt, juhtides pärast seda 9: 0 jooksu, mis lasi mängu lahti ja viis Bucksile 25-punktilise eduseisu.

Kokkuvõttes sulges Milwaukee kolmanda veerandi 31: 9-ga, et minna neljandasse veerandisse 86-63 juhtides.

Lõpuks võtsid Bucks võidu uuesti, andes 76erile neljanda kaotuse järjest.

Bucks Antetokounmpo verstapost.

Bucksil oli valitsev MVP ja üks MVP võistluse esisõitjaid Giannis Antetokounmpo plaadiga mängimiseks, et puruneda.

Antetokoumpo jäi Glenn Robinsoni järel Milwaukee Bucksi frantsiisi väravate nimekirja kõigi aegade teiseks skooritegijaks.

Täna mängu astudes purustas ta varsti Robinsoni rekordi - 12 010 punkti - oma kolmandal veerandajal oli jäänud 10 minutit ja 58 sekundit.

Robinsonist möödudes pälvis ta fännide ovatsiooni.

Oh, sellepärast nad täna juubeldasid? Antetokounmpo ütles, kui fännidele verstaposti tunnistasid.

Sain sellest lihtsalt aru. See on suurepärane kompliment.

Antetokounmpo lisas: See on maraton, mitte sprint, nii et ma pidin jätkuvalt kõvasti tööd tegema, endasse uskuma, oma oskusi lihvima, suurepäraseid meeskonnakaaslasi, suurepäraseid treeneripersonalid.

See on palju rasket tööd, mis tasus end ära, kuid pidi edasi liikuma.

Nüüd on ta Bucksi ajaloos punktide (12 023) ja lauapallide seas teisel kohal, jäädes alla vaid Kareem Abdul-Jabbarile, kes juhib frantsiisi 14 211 punktiga.

Antetokounmpo lõpetas oma 24-minutilises mängus 24 punkti, 14 lauapalli ja seitsme korvisööduga ning puhkas neljandal veerandajal koos teiste alustajatega.

Teised Bucksi alustajad olid Jrue Holiday ja Donte DiVincenzo kahekohalises arvestuses 12 ja 11 punktiga.

Milwaukee viskas pingilt 76 ja värvis 48 punkti.

Bobby Portise ja Pat Connaughtonina 17 ja 11 punktiga teist üksust juhtimas.

Samal ajal oli Philadelphias tempo Raputa Miltonit , kes viskas pingilt 15 punkti.

Ja Dwight Howard 12 punkti 12 lauapalliga ka pingilt. 76-st startijat juhtis Seth Curry 13 punktiga.