Jalgpall

Brentford 2: 0 Swansea City: Brentford mängib esiliigas järgmisel hooajal esimest korda

Brentford mängib esiliigas esmakordselt järgmisel hooajal pärast seda, kui ta on viimases meistrivõistluste finaalis 2: 0 alistanud Swansea City.

on John madden surnud või elus

Ivan Toney ‘S fine paneb need sirgjoonele enne lõppu Emiliano Marcondes ‘Mäng.

Thomas Frank ’Meeskond mängib tipptasemel esimest korda pärast 1946–47. Pärast kümne mehega lõpetanud Swansea meeskonna peksmist.

Londoni lääneosas võitis võit umbes 178 miljonit naela.

Mesilased võitis teise etapi teises etapis Fulham, kes tuli välja 2: 1 võiduga lisaaja üle.

Kuid Brentfordi viimase staadionikülastuse valu muutus rõõmuks, kui nad 10. uurimise käigus lõpuks mängu edu maitsesid. Ja seda tehes on see 50. klubi, kes Esiliigas mängib.

Swansea lootus eliidiga uuesti liituda kadus, kuna nad ei suutnud Wembley's oma täielikku potentsiaali ära kasutada. Lootus teise poolaja tagasitulekust ei aidanud Jay Fulton ’S vallandamine mängida Mathias Jensen .

Lõpuks saabub Brentfordi jaoks suur päev.

Brentfordi fännid on sellist hetke kaua oodanud.

See oli meeskonna kümnes play-off ja viienda finaali kampaania, viimane reis Wembleysse toimus 1997. aastal 2013. Ja eelmisel hooajal 2002. aasta Millenniumi staadioni ja Stoke konverentsi ajal.

Reklaamimängude koguarv enne tänast oli null. Lõplik kaotus oli ka EFL Trophyle. Nii tunneb Brentford, et nad peavad suurtes liigades võitma.

Neid ajas ehk mälestus nende viimasest Wembley tagurpidi, mis tuli kümme kuud tagasi. Franki pool leidis lõpuks tee eduni.

Lõpuks saabub Brentfordi jaoks suur päev. (Allikas: My Khel)

Brentfordi võit tehti esimesel veerandajal. Samal ajal juhtisid nad mis tahes noodi esimest rünnakut.

Sergi Canos tabas palli Swansea taga Bryan Mbeumo taga. Samal ajal kui väravavaht Freddie Woodman oma joonelt jooksis. Kuid ta võttis kontakti pigem mängija kui palliga.

mida mario impemba praegu teeb

Isegi selles delikaatses etapis näis Toney täielikult rambivalgusest väljas. Kui ta tiirutas ja veeres võrgu alumisest nurgast alla, et leida oma fantastilise hooaja jaoks koht 33.

Hoogustades nende avanemist ja Swansea püüdmist sammu pidada, kahekordistas Brentford oma kasumit kiiresti.

See samm algas siis, kui Mentumo vabastas Brentfordi kasti, kes viis palli opositsiooni. Enne varustamist poolkaitsjale Mdds Roerslevile.

Dane tõstis palli Marcondese vankrisse, et tulistada pingelist autot, madalal Woodmani postis.

Swansea oli hädas.

Igasugune lootus, et Steve Cooperi meeskonnal on vastus, on tõenäoliselt ühe minuti pärast läbi, kui Toney kaugvõrkpall tabas. Ainult Woodman lööb risti põhja ja lööb ohutult koosseisu.

Brentford pääses vaheajale, üks-ühele oli hirm David Raya esimesel poolajal. Kui Andre Ayew kohtus Conor Hourihane'i löögiga pealöögiga, mis tabas lati tippu.

Swansea tõeline võimalus tekkis teise poolaja alguses, kui Connor Roberts läks Ayewile üle. Kuid ta suutis päist väga kaugelt vaadata.

Brentford ähvardas uuesti, Mbeumo tõstis häält. Enne kui Fulton kahjuks vallandati, kuid lõpetas Swansea.

Näis, et keskmängija astus kogemata Jensenile, enne kui tema streikide ajal libises. Kuid kohtunik Chris Kavanagh välgutas silmapilkselt punast kaarti.

Nii et Swansea on peksa saanud ja Brentford võib järgmisel hooajal oodata vastamisi Manchester City, naabrite Unitedi, Liverpooli ja klubiga.

Mis saab Swanseast edasi?

Juba teist hooaega järjest purustas Swansea lootused Premier League'i naasmiseks play-off'is Brentford.

Cooperi mängijad reageerisid pärast eelmise aasta poolfinaali kaotust hästi. Kuid see tagasitulek võib olla kõhuvalu.

Üheksa kuud rasket tööd on olnud asjata. Ja nüüd on küsimusi, mis edasi saab.

Swansea oli hädas mängimisega (Allikas Wales Online)

Swansea nägi vaeva mängimisega (Allikas: Wales Online)

Cooperil on Liberty staadioniga sõlmitud lepingust jäänud vaid üks aasta. Tema tuleviku kohta on juba spekuleeritud - Crystal Palesti ilma juhita arvatakse tema lemmikute hulka.

kui palju teeb terry bradshaw aastas

Ayew, endine Swansea staar ja nende kaks hooaega tagasi parim väravakütt, näeb oma tulutoova lepingu lõppemist järgmisel kuul.

See võib olla šokeeriv, kui ta on järgmisel hooajal saadaval, kusjuures Woodman, Marc Guehi ja Hourihane naasevad pärast laenuloitsu oma vanematesse klubidesse.

Siis on veel sellised Roberts ja Matt Grimes, kelle tehingutest on jäänud vaid aasta, et nad oleksid poe aknal.

Lisaks sellele ei tehta pärast Swansea lammutamist 2018. aastal Premier League'i makseid.

Kui tolm oli settinud, kui nad ei suutnud Wembley's õiglust täita, võis Swanseat nüüd oodata kiire suvi.

Swansea peatreener Steve Cooper:

Oleme pettunud. Me ei võitnud seda mängu ja seda me oleme siia tulnud tegema.

Ja olime alustanud mängu juhtpositsioonil teisel kohal ja mõnikord me ei selgitanud seda. Andsime endale raske ülesande, minnes alla 2: 0.

Pidime muutma mõnda asja. Mängijad ei andnud alla ja andsid teile suurepärase käigu, tõepoolest teise poolaja alguses.

Ma ei istu lihtsalt siin ja ei kritiseeri enam kellegi suhtes midagi, sest mul pole midagi öelda lihtsalt selleks, et kedagi veel paremini tunda.

Fultoni punasel kaardil:

Jay ei saanud kuidagi seda teha mis tahes eesmärgil, sest ta on tõesti intelligentne mängija. Punane kaart tuli väga kiiresti välja.

Me ei aidanud ennast täna. Kuid me ei saanud ametivõimudelt abi, see on kindel.