Tippude lahing: Bucks mängib play-offi kohapeal ja alistab Netsi

Millist Filmi Näha?

Tippude lahing jätkus ka täna õhtul, mil Milwaukee Bucks seisis taas Brooklyn Netsi vastas.

Viimases omavahelises kohtumises alistas Bucks oma rekordit parandades Netsi 117-114.

Ja täna õhtul ei parandanud Bucks mitte ainult oma rekordit, vaid saavutas ka play-offi koha, võites Netsi vastu seljataga 124-118.

Nüüd jäävad Bucksid rekordiks 41-24, võiduprotsendiga .631, poolteist geimi nr 2 Nets taga ja kolm mängu Philadelphia 76ersi nr 1 taga.

Bucks pääses nüüd play-off'i viiendat hooaega järjest.

Bucks tugev 1. poolaeg

Jrue Holiday lõi mängu esimese löögi, andes Bucksile edu vaid 20 sekundit.

Kuid võrgud Kevin Durant vastas kohe hüppajaga, millele järgnes Kyrie Irving ’ s koosseis, et tuua mäng pooleteise minutilise mängu järel 4-2.

Nets läks tagasi-tagasi löögiga viiepunktilisse eduseisu, kuid Bucksi täht Giannis vastas kolmepunktiga ja viigistas kolli sooritades vea pärast seda, kui Brook Lopez tõrjus Irvingi Bucksile eduseisu andes.

Nets vedas Bucksit peaaegu terve esimese veerandaja, alustades koguni 4 punktiga ja minnes koguni viie punktiga.

Nad jäid veerandini jäänud 37,3 sekundiga nelja punkti taha, kui Durant tõmbas vea, hüpates hüppaja, kes lõi veerandi lõpetamiseks punkti.

Bucks jätkas 1. poolajal domineerimist.

Teisele veerandajale sisenedes olid Nets ja Bucks seisul 33-34, kusjuures Bucks oli juhtpositsioonil.

Teist veerandit alustas Nets 7: 2 jooksuga neljapunktilises eduseisus.

Ja hiljem käisid mõlemad võistkonnad edasi-tagasi ämbreid skoorimas.

Mäng viigistati seisul 44-44 ja veerandajaks jäi 8:14.

Ja Nets skooris pärast seda juhtima asumiseks, kuid Bucks viigistas taas seisuga 6:19.

Mäng läks peaga vastamisi, kui Bucks vastas igale Netsi löögile, et mäng viigistada, ja Nets tegi sama iga kord, kui Bucks liidrikohale asus.

Kuid kui pooleks oli jäänud umbes neli minutit, tulid Bucks juhtima.

Bucks alistab Netsi seljataga

Bucks alistab Netsi seljataha (allikas: netsdaily.com )

Kui kell näitas 1:57, olid Bucks ees 5 punkti.

Bucks Bobby Portis lõi laual 55-62 eduseisu 7 punktini viinud dunki.

Ja Giannis viskas hüppaja 46,3 sekundiga, et võtta 10-punktiline eduseis, enne kui Irving tabas veerandi viimast lasku, et poolaeg lõpetada seisuga 66-58.

Kolmanda veerandi alguses olid Bucks juhtimas pärast 1. poolaja kaheksapunktilise eduseisuga lõpetamist.

Kyrie ja Kevin löövad juhtpositsiooni.

Kolmandat alustas Kevin Durant kolmepunktiviskega ja Giannis vastas kohe omapoolse kolmepunktiviskega.

Bucks läks kümnepunktilises eduseisus kolmandaks veerandajaks umbes pooleks.

Joe Harris viskas kolmepunktiviske, millele järgnes Kevin Duranti panus, et alustada 14: 7 jooksu, võttes lõpuks veerandaja lõpuks kahe punkti eduseisu.

Bucks naaseb neljandana.

Blake Griffini kolmepunktivise neljanda veerandaja alguses viis Nets viie punktiga juhtima seisul 100-95, kui mängu oli jäänud 10:27.

Bucks viigistas mängu seisul 104-104 seisuga 7:57.

Seejärel suurendati eduseisu nelja punktini pärast seda, kui Jrue Holiday skeemitas end kokku.

Khris Middleton tulistas kollektiivi, tehes mängu Bucksi juhtimisel 110–104.

Seejärel juhtis Giannis vea, tehes skeemi.

Bucks asus veerandaja suurima eduseisu 11 punktiga seisul 108-119, kui kellani oli jäänud 3:26 minutit.

Nets proovis küll Kyrie ja Kevini skooriga tagasi tulla.

Kuid Bucks jätkas vastuste andmist, kui nad Netsit kunagi lasid.

on terry bradshaw seotud Howie pikkusega

Lõpuks panid nad võrgule tulemuste tabelis 124-118 võrkude pühkima.

Kevin Durant ja Kyrie Irving tohutu skooripartnerluse vahel.

Vaatamata kaotusele Kevin Durant ja Kyrie Irving langes võrkude jaoks tohutu punktisumma.

Neil oli öösel 70 punkti partnerlus.

Kui Kyrie juhtis Netsi skoori, langedes 38 punkti, Kevin aga järgis Kyrie 32 offensiveltiga.

Netsi superstaaride duo lõi 25 väljakult 47 väljakult ja 10 20 punkti kolmepunktiliselt.

Lihtsalt koos Kevini ja Kyrie'iga on nad juba liigas domineeriv duo. Pärast seda, kui Harden vigastuselt naaseb, on kolmik peatamatu.

Kui nad hoiavad sama väravavõtutempot ka pärast Hardeni naasmist.

Nets on võitmiseks karm meeskond.

Kevin lõpetas öö nelikümmend minutit mängides 32 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisööduga.

Vahepeal juhtis Kyrie tulemustabelit, visates 38 punkti koos 5 söötu ja 3 lauapalliga.

Jeff Green viskas 10 punkti ja 5 lauapalli, et Netsi algaja nimekiri kahekohaliste numbritega kokku panna.

Joe Harris viis pingi juhtima 12 punkti, kusjuures 2 lauapalli mängis 33 punkti.

Samamoodi langes Mike James kümme minutit mängides 10 punkti koos tagasilöögi ja kolme korvisööduga.

Kui Blake Griffin langes 9 punkti 2 lauapalli ja 2 korvisööduga.

mis meeskonnas Shannon Sharpe mängis

Kaotus varjab Netsi probleemi veidi.

Nets kaotas järjestikused mängud Bucksile. See kaotus varjab nüüd mängu võitmiseks Netsi probleemi.

See tõi tähelepanu keskpunkti ka Bucksi tuumiku tuttavusele, mis on üles ehitatud mitme sügava playoffi käigus.

See on tohutu tegur, ütles Durant pärast seda. Järjepidevus on selles liigas suur asi.

Netsi mängija, kes kannatab aeg-ajalt vigastuste käes, on tekitanud probleeme nende ühenduvuses ja järjepidevuses.

Näiteks Netsi kolm suurt mängijat James Harden, Kyrie Irving ja Kevin Durant ise pole koos mänginud rohkem kui seitset mängu.

Niisiis, kui James on Netsisse naasnud, on neil mängu ajal keeruline ühendust saada ja end kurssi viia.

Teisalt on Bucksil mängijaid, kes mängivad koos juba mitu hooaega.

Nii et nad on üksteisega tuttavad, mis on väga kasulik.

Võrgustikud juhendavad oma probleemi.

Meil on siin korvata tühimik, ütles Netsi treener Steve Nash. Mõistame, et see on meeskond, kes on juba aastaid mänginud sama rünnakut, mänginud koos, samu kaitseskeeme.

Läinud play-offi ja see on midagi, mida meil pole, siis kuidas saaksime selle tühimiku korvata? Selline on meie elu lühidalt siin koju suundumas.

Samal ajal kui Nets töötab veel keemia ja rütmi ülesehitamisel.

Kuid Netsile on kasulik kogenud mängijate olemasolu, kes on selles liigas juba mitu aastat.

Me saime sellesse meeskonda veterane, kes mängisid erinevates olukordades, mis teavad peaaegu kõiki selles liigas toimuvaid terminoloogiaid ja igasuguseid komplekte, mida me mõlemal poolel jookseme, ütles Durant.

See on ka meie eelis, kui meil on veteranide juhtpositsioon, kuid oleme siiski ühendatud rühm.

Durant ütles, et selle kogemuse tõttu tunneb ta, et meeskond on aastaid koos olnud, kuigi see on olnud ainult üks hooaeg.

Durant lisas: Me peame sellele jätkuvalt tuginema.

Nash võttis Netsi ülejäänud põhihooaja eesmärgid kokku nii, et nad üritavad taastada täieliku tervise ja püüavad ületada ühiste kogemuste puudumist.

Nash ütles, et see on meie väljakutse. Kas me suudame seda tehes olla füüsilisemad? Kas saame olla rohkem ühendatud? Kas me suudame hallata ja juhtida mõnda juhitavat seadet, mis aitavad meil mõnes neist mängudest hanguda ja mõned neist mängudest võita, kui me proovime tükke kokku panna?

Milwaukee Bucks staar Giannis abikäed.

Valitsev MVP Giannis juhtis teisipäeva õhtul võitu Netsi üle seljataga.

Ta viskas 36 punkti, kaks viimast tulid siduri vabavisetest, kui 51,9 sekundit oli jäänud.

Bucksi tähel oli ka 12 lauapalli, tehes öösel topeltduubli koos 4 korvisööduga.

Võiduga saavutasid Bucks nüüd play-ff koha, võites oma kolmanda sirge ja andes Netsile ka kolmanda kaotuse.

Bucks on konverentsi kahe parima meeskonna vastu läinud 5: 1.

Bucks Clinch playoffi koht

Bucks Clinch playoffi koht (allikas: twitter.com )

Ma kasutan alati sama terminit: me õpime enda kohta rohkem, ütles Bucksi peatreener Mike Budenholzer meeskonna hiljutisest edust Brooklyni ja Philadelphia vastu.

Me peame paremaks saama.

Need meeskonnad teevad palju asju, et teid rasketesse kohtadesse viia. Mõlemad saavad tublid olema. Mõlemal on kadunud tüübid. Kuid see on konkurentsivõimeline, võidu saavutamine on hea, siin on oluline jätkata mängimist hästi.

Kuid see võit poleks olnud lihtne, kui Giannis meeskonnakaaslastelt abi ei saaks.

Tema meeskonnakaaslased täidavad oma nõrkused suurepäraselt ja mängivad oma osa, et anda oma meeskonnale võidud.

Ka täna õhtul tegi Bucks suurepärase töö, et täita Giannise tühimik, kui ta pahanduste pärast välja istus.

Sel õhtul võttis Bucks ‘suur kolmik kordamööda mängu üle. Selle tulemusena lõpetasid nad öö tohutute punktiskooridega.

Bucks toob esile punktid.

Khris Middleton ja Jrue Holiday viigistasid mõlemad Bucksile teise eduseisu.

Mõlemad tõid kumbki 23 punkti, Khris lisas 7 lauapalli 4 korvisööduga ja Holiday lisas veel 8 lauapalli 10 korvisööduga.

Donte DiVincenzo lisas ka kaksikduubli, saades 2 korvisööduga 10 punkti ja 15 lauapalli.

Vahepeal juhtis Bryn Fobes pingi skoori, visates 14 punkti.

See võit on kindlasti suurendanud Bucksi enesekindlust.

See tähendab palju, ütles Holiday. Tõesti just selline suurus, nagu te meeskonnale vastu võtate, ja mitte ainult see, vaid meeskonnad peavad tegema muudatusi.

Pärast ühte mängu, ühte võitu olete tagasi läinud ja teinud muudatusi ning järgmine kord välja mängima.

Niisiis, ma arvan, et me tegime head tööd kohanedes ja tõesti lukustudes ning pöörates tähelepanu detailidele ja saime võidu, lisas ta.

Seda öeldes teavad ka Bucks, et nii Nets kui ka 76ers ei olnud tavahooajal mõlemas matšis täies jõus.

Suurepärased võidud, muidugi, mul on hea meel, et suutsime oma fännidele saate üles panna ja suutsime nendes mängudes üles ehitada häid harjumusi, kuid see on ka kõik, ütles Antetokounmpo. See ei tähenda midagi.

Keegi ei mäleta neid mänge, kui oleme play-off'is. Mina isiklikult ei tähenda see mulle midagi.

Mind huvitab vaid see, et meeskond suutis kõvasti mängides välja tulla, kõik olid lukus, rünnakul hoolitsesime palli eest, saime puhta välimuse, püüdsime seda neile võimalikult raskeks teha.

Mul on selle üle hea meel, kuid võit, võit või kaotus ei tähenda midagi. Mängijad saavad olema kõik erinevad. Erinev juhtum (playoffides).