Võitlus mängu eest: GSW vs NOP, Steph üheksas 40-punktiline mäng

Millist Filmi Näha?

Läänekonverentsi 11. koht New Orleans Pelicans kohtus täna õhtul algavate esimeste vastasseisude vastu Golden State Warriorsiga 9. kohal.

Warriors võitis tagumikmängude esimese võidu, alistades Pelicansi 123: 108, et säilitada oma positsioon play-in turniiril.

Võiduga on nad teel play-in turniirile.

mis meeskonnas ben zobrist mängib

32-32 seisul olnud Warriors paranes 33: 32-le, võiduprotsent .508 võrdus kaheksanda koha saanud Memphis Grizzliesiga.

Memphis Grizzlies seisab 32: 31, 9 mängu on jäänud mängida.

Warriors alustas mängu tugeva jooksuga, mida nad hoidsid Pelicansi alistamiseks terve mängu.

Nüüd on Pelicans nelja mänguga 9. kohaga Warriorsist maha jäänud, jäänud on seitse mängu.

Stephen Curry üheksas nelikümmend plussmäng tõstab Warriorsi Pelicansist mööda.

Esimesel veerandajal domineeris Golden State Warriors

Warriors avas esmaspäevase mängu, minnes varakult juhtima 12-1.

Stephen Curry lõi Draymond Greeni söödu pealt seisuks 4: 0 ja 30 sekundit.

Seejärel tõkestas Draymond Pelicansi staari Zion Williamsoni ja Warriors Andrew Wiggins'i, kes tabas järgmisel korral hüppaja.

Jällegi tõusis Wiggins ja jättis maha paigutuse ning tegi seisul 6: 1, mänguks jäi 10:12

Stephen ja Wiggins skoorisid taas, et teha veerandaja alguses 12: 1, enne kui Pelicans Willy Hernangomez värava lõi.

Järgmisel väravalöögil lõi Draymond vastuse 11 -punktilise eduseisuga.

Steph viskas Draymondi söödule kolmese, tehes 14: 5 mängu 7:43.

Ta viskas 7 punkti pärast kolmepunktiviske mängimist, mängides 5 punkti, minnes väljakult 3/4.

Pelicans jälgis Warriorsit kogu veerandaja jooksul pärast Warriorsi tulistamist.

Zion lõi korvi, et vähendada eduseisu viiepunktiliseks, mängu lõpuni jäi 5:33.

Varsti näitasid Draymond ja Steph tikk-tac-toe, et mööduda Juan Toscano kolmesepunktist.

Seejärel tuli Toscanole veel üks tikk-tac-toe-sööt veel ühele kolmepunktiviskele, suurendades eduseisu tagasi 11 punktini.

Steph tabas kolm-kolm viset, viies mängu seisuni 36-19, mängides 1:37.

Esimene veerand lõppes sellega, et Warriors läks 18 punkti juhtima.

Warriors jätkas teisel juhtimisel

Zion Williamson tõi veerandi esimese punkti. Seejärel lõi Lonzo Bali söödu uuesti värava.

Warriors jätkas aga oma skoorimist, viies mängu seisuni 42:57 ja 7:53.

Jordan Poole lõi Kent Bazemore sööduga kopa ja lõi seejärel uuesti kolmepunktiviske.

Skooriga tegi Warriors 14: 4 jooksu, enne kui Brandon Ingram lõi Pelicansi kasuks 22-punktilise 2-punktilise edumaa.

Enne seda vastas Steph mahapanekuga ja Poole lõi uuesti kolmepunktivise.

Pelicans üritas mängu viimastel minutitel mängu tagasi pääseda, tehes 9: 0 jooksu, viies seisu 62: 46-le.

Draymond sõidab agressiivselt korvi, skoorides Warriorsile jooksu katkestamiseks.

Kuid Pelicans vastas kohe ämbriga ja Bledsoe lõi vea, lüües ka ämbri, teise kvartali lõpuni jäi 28,6.

Pall tabab summeril Naji Marshalli sööduga kolmepunktiviske ja lõpetab veerandaja seisul 66-51.

Pelicans kuumal start kolmandal.

Nii nagu nad lõpetasid teise veerandaja, alustasid nad samamoodi ka kolmandat, lüües esimese ämbri.

Seejärel tabas teist ämbrit, enne kui Curry kaare tagant kukkus.

Ta tabas järgmises valduses kaare tagant veel ühte ämbrit, tehes oma viiendiku ööst.

Bledsoe tabas kolmepunktiviske Curry kohal, et alustada 10-3 jooksu Pelicansi eest.

Steph tabab oma seitsmenda kolmepunktiviske, kui pall kaitseb teda, mängu lõpuni jääb 2:05.

Mychal Mulder tabas kolmepunktiviske, kui kell jäi 56,7 ja Warriors lõpetab veerandaja 97: 80.

Warriors hoiab juhtpositsiooni.

Zion Williamson alustas veerandit, lüües ämbri ja Wiggins vastas otse kaare tagant tehtud löögiga.

Mõlemad meeskonnad läksid edasi -tagasi, lüües ämbrid, Pelicans jäi ülejäänud veerandaja jooksul Warriorsile alla enam kui kümne punktiga.

Lõppkokkuvõttes võitsid Warriors oma esimese vastasseisu 123: 108 võidu.

Pelicans ja Warriors kohtuvad järgmiseks kohtumiseks uuesti.

Stephen Curry üheksas nelikümmend pluss mäng.

Warriorsil oli ebareaalne võistelda tiitli nimel sel hooajal, kui Klay Thompson jättis hooaja vahele vigastuse ja kogu kukke vahetades.

Ja sõdalased lähevad taastamisfaasi. Samuti hiljuti Kelly Oubre vigastus, mis pani ta terveks hooajaks puhkama.

Steph langetab võidu eest 41

Golden State Warriors Steph kaotab võidu 41 (allikas: mercurynews.com )

Kuid Stephen Curry muljetavaldav laskmine ja piiramatu ulatus koos teiste mängijatega, kes suurendavad muljetavaldavat esitust, panevad nad tagasi play -off'i kandidaadiks.

Kuna nad saavutavad peaaegu koha play-in turniiril.

Ja see võit Pelicansi vastu on tõstnud nende võimalust mängida play-in turniiril veelgi.

kui vana on maadleja ric elegantsi

Selle võidu võtmemängija ei ole keegi muu kui Stephen Curry, kes langes üheksas nelikümmend pluss mängu, kogudes 41 punkti, 4 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Ta langes esimesel veerandajal 17 punkti, et Pelicansit algusest peale domineerida.

Warriorsi staar viskas oma 40 punktist 23 kolmandal veerandajal ning realiseeris kohtumises ka 8 kolmepunktiviset.

Meeskonnakaaslased Stephi mängus.

Iga kord, kui Steph Curryga põrandale astute, on seal eelis, sõnas Warriorsi ründaja Draymond Green.

Nii et meeskonnad on temast hirmul ja kõikjal, kus ta põrandal jookseb, nii palliga kui ilma, on meeskonnad hirmunud. Seda tüüpi raskusjõud tõmbab ta palju kaalu.

Ma ei tahaks näha meeskonda, kus oleks Steph Curry. Me kõik teame, milleks ta võimeline on. Kutt võib mängu üle võtta ja raskendada igal õhtul NBA mis tahes meeskonna jaoks.

Kui hakkate tänaval kaklema ja teie kõrval seisab Mike Tyson, kuidas te end tunnete? Sõdalaste ründaja Juan Toscano-Anderson ütles.

See on parim analoogia, mida ma teile pakkuda saan. Ta on lihtsalt, ta on teistsugune, mees. Niisiis, ma tean, et kui ma satun hapukurki, otsin ma teda; ta hakkab midagi sagedamini juhtuma.

Kaitse, ta on lihtsalt magnet; kaitse on tema poole lihtsalt gravitatsioonis, nii et see avab palju asju.

Draymond viies kolmikduubel.

Teel neljakümne plusspunkti kogumiseks ja mängu võitmiseks sai ta abi kaasmängijailt.

Seda on tunda, ütles Curry. Eriti nagu selline õhtu nagu täna õhtul, kui ma selle esimesel veerandil alustan, suurendab see kõigi kindlustunnet, et suudame häid kaadreid luua.

Päeva lõpus peaks loomaarst seda tegema; nad peaksid kõiki ülendama. Ja ma saan neilt energiat, kui nad kohtavad seda intensiivsust ja seda agressiivsust ja suhtumist, mis meil on.

Andrew Wiggins langes Warriorsi tablool Stephi järel 26 punkti ja 4 lauapalli.

Draymond Green võttis mängu viienda kolmikduubli, kogudes 10 punkti, 13 lauapalli ja 15 korvisöötu.

Kui peaksite NBA -s Zioni valvamiseks valima ühe tüübi, oleks Draymond see tüüp, ütles Kerr.

Kuna ta on kõike näinud, on ta liiga targem kaitsja, kuid tal on jõudu enda ees püsimiseks.

Ja me püüdsime aidata nii palju kui võimalik ilma laskuritest täielikult lahkumata, kuid kui teil on Draymond, on see kaitseks ülim relv.

Juan Toscano-Anderson juhtis Warriorsi pingil 14 punkti, 4 korvisöötu ja 5 lauapalli, millele järgnes Jordan Poole, kes viskas 11 punkti.