Jalgpall

Barcelona 3-3 Levante: Barcelona kaotas 2: 0 eduseisu

Millist Filmi Näha?

Barcelona kaotas 2: 0 eduseisu ja nägi, et nende La Liga loodab Levantega mängides saada suure tagasilöögi.

Lionel messi on külalised ette viinud väga hästi kontrollitava madala võrkpalliga. Enne kui nad duubeldasid, kui Pedri pöördus Ousmane Dembele ’Rist Messia palli järgides.

kus terrell davis ülikoolis käis

Aga Gonzalo melero suundus tagasi ja Jose Luis Morales kohahoidja pilt avas skoori 2-2.

Barcelona on taas Dembele võimsa löögiga juhtpositsioonile naasnud. Kuid Sergio Leon on Levante jaoks hilinenud.

Barca on tõusnud teiseks, Madridi Reali kohale, kuid oleks võiduga ette jõudnud. Ja üks punkt maha liidritest Atletico Madridist, kellel on mäng käes.

Atleticol on jäänud kolm mängu ja see tuleb aastatel 2013-14 esmakordselt Hispaania meistriks, et need kõik võita.

Barca poolkaitsja Sergio Busquets tunnistas, et oma meeskonna võimalused võita 27 La Ligat on väikesed.

Liiga võitmiseks on meil praegu väga vähe võimalusi, ütles ta.

Kõlab halvasti. Me ei suutnud mängu võita ja alustasime hästi. Saime eelise ja teise värava.

Kuid me ei saanud kolmandat. Nagu on korduvalt juhtunud, on vead meid eksitanud.

See punkt tähendab meie jaoks väga vähe. Me ei esindanud oma täpsust ja nad kasutasid seda täielikult.

Meil on olnud oma võimalusi, kuid oleme juba oma vigade eest maksnud. Ja meil polnud head teist võimalust.

See on meie süü ja me pühendusime. Ja me lubame meeskondadel skoorida, kui nad meie poole lähevad.

Koeman oli segaduses, kui Barcelona ta tagasi lükkas.

Tundus, et pärast esimese 34 minutiga kahe värava löömist oli Barcelona täielikult kontrolli all. Vastamisi leviidi meeskonnaga, kes vajas tagasilangemist vältimiseks ühte punkti.

Kui aga kaitsja Sergi Roberto sisenes ja läks ebatavalisele kaitsepositsioonile, hakkas Ronald Koemani meeskond tunduma nõrk ja lubas kolme minuti jooksul kaks korda.

Melero tõusis Barcelona kaitsest kõrgemale, et värav tagasi panna. Ja Messi kaotas hooletult kontrolli 30 meetri eduseisu üle, Morales hääletas Levante esimese viigivärava poolt.

Ronald Koeman (Allikas: Fubo TV)

Pärast video kohtuniku kontrolli autasustatud Dembele värav otsustas, et Antoine Griezmann ei eksinud.

Levanti Jorge Miramon taastas külastajate eduseisu. Kuid Leon läks koos Gerard Pique'ga kolmanda kiire värava löömiseks.

Teisel poolajal nappis meil energiat. Ja ma ei tea, mida vaheajal teha, kuna olime esimesel poolajal kõrgel, ütles Koeman.

millise nfl meeskonna jaoks chris collinsworth mängis

Nad üllatasid meid kolme värava löömisega. Ja mul pole seletust - ma ei tea, miks see juhtus.

Tugev, maas ja väga pingevaba. Kogu meeskond kaitses ei olnud nõutaval tasemel. Kolme värava võit 45 minutiga on selle meeskonna jaoks suurim asi.

Barcelona võitis eelmisel kuul Copa del Rey, kuid lahkus Meistrite liigast eelmisel 16. Ja võib teist hooaega järjest Hispaania tiitlist ilma jääda.

Atletico saab neli punkti, kui võidab kolmapäeval kodus peetud kohtumise. Viienda koha saanud Real Sociedadi vastu, enne kui Madridi Real neljapäeval Granadaga mängib.