Uudised

Aston Villa 3-1 Fulham

Millist Filmi Näha?

Fulhami boss Scott Parker on süüdistanud oma mängijaid selles, et nad pole piisavalt teel, kuna nende hirm järsu languse pärast järgnes Aston Villa kaotusele.

Cottagerid olid teel Newcastle'is toimuvale rallile 17. kohale, kui Aleksandar Mitrovic tegi vea Tyrone Mingsi eksimusega, vabastades Villa Parki tipptasemel külalised.

Asenda siiski Trezeguet lõi kaks väravat, kui Villa viskas viimase 12 minuti jooksul kolm. Nad lahkusid Fulhamist kolme punktiga.

Aeg-ajalt peate selles mängus mõistma, kus olete ja mida vajate. Ja me ei saanud sellega hakkama, ütles Parker.

Mõnikord peate paanitsema, mängima mängu õiges kohas.

Olime väike meeskond, kuid olime irratsionaalsed ja tegime rumalaid vigu. Pärast esimene eesmärk , loobusime hoogust ja see mõjutas meid palju. Ja me ei saanud piisavalt teele minna.

Fulham oli enne ohjad haaramist nende eestvedamisel väärtuslik vara.

Jack Grealishi puudumisel Villa kapteniks olnud Mings katkestas katse Emiliano Martinezi juurde tagasi pääseda, lubades Mitrovicil väravavahi ümber värava lüüa.

Kuid Mings tegi heastuse, kui andis Trezeguetile esmakordselt viigivärava, enne kui Egiptuse poolkaitsja teise värava lõi. Kolm minutit hiljem meeskonnakaaslase Keinan Davise abiga.

Võistkond Fulham -90 Min

Team Fulham (Allikas: 90 min)

Inglismaa ründaja Ollie Watkins lisas kuue jardi piires kolmandiku.

Poolajaks oli mäng 0: 0. Villa arvas, et nad olid penalti võitnud, kui Watkins tuli Mario Lemina väljakutse alla.

Kohtunik Andy Madley välistas end aga pärast seda, kui oli kordusmängu vaatamist väljakul.

Trezeguet julgustab hilinenud Villat õitsema.

Kreeka kapteni julgustava ootusega seitsmendale järjestikusele mängule näib Villa olevat tunni aja pärast olukorras, kus nad napilt maha jäävad.

Dean Smith oli lootnud tervitada Grealishi nahavigastusel. Kuid naasmine treeningule päev enne mängu purustas Villa juhi plaanid.

Trezeguet- Esiliiga

Trezeguet (Allikas: Premier League)

Villal oli probleem ilma Inglismaa poolkaitsjata. Pealegi on nad viimasest kuuest mängust võitnud vaid ühe.

Ja nad otsisid veel üht pettumust valmistavat tulemust, kuni Trezeguet oli vahetult enne seda välja saadetud, kui Mitrovic Fulhami ette viis.

Mängu pea pööramiseks lõi ta kolme minuti jooksul kaks väravat. Ja enne kolmanda värava mängimist Bertrand Traore'i üles seadmisega, kes jättis Watkinsi väravaks.

Reisiga Liverpooli ja kodumänguga Manchester City vastu on see olnud suurepärane viis võitmisviiside juurde.

Pärast 29 mängu järel 44 punktini jõudmist 18 võrra rohkem kui eelmisel hooajal samas kategoorias. Villal on Euroopa edetabelis vaid viis punkti.

Nad loodavad, et Grealish naaseb järgmisel nädalavahetusel Anfieldi tuurile. Kuid olete vähemalt Fulhami vastu tõestanud, et nad saavad hakkama ilma oma väärtusliku varata.

Fulhami suurim hitt

Newcastle ei suutnud jälle sel pühapäeval varem võita. Mäng kujutas Fulhami parimat võimalust pääseda alates 2020. aasta detsembrist peetud põhikolmikust.

Näis, nagu oleks see külastajatele plaanis, kui Mitrovic värava lööb.

Team Fulham (Facebooki allikas)

Team Fulham (Allikas: Facebook)

Pärast Serbias toimunud kolmel MM-valikturniiril viie värava löönud põhimeeskonda tõusis endine Newcastle'i mängija vabandamise eest.

Kuid Fulhamil, kes ei olnud sel hooajal esimest korda, ei õnnestunud mängu lõppu näha, kuna Villa lõi mängu puhastamiseks üheksa minuti jooksul kolm väravat.

Ainult Southampton (18) ja Brighton (17) on Premier League'i sel hooajal võitnud rohkem punkte kui Parker.

Kolme punktiga jääb Fulham kaitsevööndisse seitsme mänguga. Sealhulgas kodumäng Manchester Unitediga. Arsenali ja Chelsea reisil on Fulham suuri probleeme.

Nende hooaja viimane mäng, 23. mail kodus Newcastle'i vastu, näib juba olevat otsustav. Kuid Parker peab tagama, et Fulham suudaks sel hetkel ootamatuks jääda.

Asendajad on meie jaoks muutunud, teatas meeskond Aston Villa

Aston Villa mänedžer Dean Smith: See on silmapaistev saavutus, lõppkokkuvõttes karakteri täis võit. Usume, et meil on hea salk.

See oli igatahes 20 minutit tagasi. Mõnikord vajate mängijaid pingile löömiseks. Ja need kolm kohale tulnud kahtlemata tegid seda ja parandasid meie esinemist.

Tellijad muutsid mängu meie jaoks. Trezeguet tuli ja tegi seda, mida ma tal palusin - ta avaldas mõju. Tal on sel hooajal mõnikord vedanud ja ma olen tema üle väga õnnelik.

Fulhami mänedžer Scott Parker: Ma arvasin, et oleme selles mängus piisavalt mõjukad. Kuid 15 minutit tagasi ei ütleks ma, et see mulle üldse meeldiks. Ja see on midagi, mida peame parandama.

mitu last larry fitzgeraldil on

Peame olema ausalt ausad. Viimased 15 minutit pole midagi, mida saaksime vaiba all harjata. Kui me seda uuesti teeme, ei võida me jalgpallivõistlusi.

Mängud muutuvad nüüd tihedamaks ja kiiremaks, kuna nüüd on neid veel seitse.