Aston Villa 0-2 Tottenham: Pettumust tekitav öö kodumurul

Millist Filmi Näha?

Villa hakkab Euroopa võistlusel lõppema.

Aprilli keskpaiga positsioon tähistab Aston Villa meeskonnas märkimisväärset paranemist. Meeskond püsis eelmisel hooajal ühe punktiga üle.

Pärast kampaania head algust ähvardab nende hooaeg nad isoleerida.

Samuti kaotasid nad kolmandal veerandajal palju Kreeka intelligentsust ja mõistmist.

Villal puudus vajalik sissekanne, et Tottenhami tagajooni häirida. Hoolimata sellest, et teisel poolajal näidati paremini.

Smithi meeskond on võitnud viimasest kuuest mängust vaid ühe ilma Grealishi jalavigastusteta.

Juhi mängueelne lubadus, et poolkaitsja naaseb kindlasti pärast 3. aprilli rahvusvahelist pausi, annab tema meeskonnale hoo sisse viimases 10 mängus.

Lõpuks läksid juhtidele maksma kaks viga. Kuna Villa ei toibunud millalgi Maurlased ründas ebaõiglaselt Martinezi. Kuigi Cash vallandas Kane'i asjatult.

Nende lootustega leida ootamatu Euroopa koht. See hakkab pärast 15 mängu neljast mängust võitu tunduma süngena. Alates poksipäevast ei tule Grealishi tagasitulek lihtsalt niipea.

Kui teete vigu nagu meie tegime. Ja ärge näidake viimasel kolmandikul kõrget taset, kaotate mängud, ütles Villa mänedžer Smith Smith BBC Sportile.

Nad said numbrid palli tagaküljele. Aga kasti läksime mitu korda.

Samuti tabasime esimest inimest või me ei näidanud nõutavat kvaliteeti. See on ilmselt see, mis meil praegu puudu on.

Kane'i hooaja 30. värava kaasamine

Tottenham on võitnud kuus järjestikust Premier League'i mängu Aston Villa vastu.

Spurs on võitnud oma viimased viis liigamängu - sama palju kui 15 mängu alguses.

Aston Villa võitmatu mäng on nende selle hooaja pikim mäng. Nad on just neis mängudes värava löönud.

Harry Kane (Allikas: Premier League)

Villa ei suutnud Spursi vastu esimese 45 minuti jooksul kordagi tulistada. See on esimene kord, kui nad pole seda teinud koduliiga mängus pärast 2014. aasta aprilli.

Dean Smithi meeskond on võitnud ainult 17% Premier League'i mängudest, kus Jack Grealish pole sel hooajal esinenud, võrreldes tema meeskonna 50% võiduprotsendiga.

kris bryant jessica delp pulmaveebisait

Tottenhami oma Harry Kane on esimene mängija, kes on sel hooajal otseselt seotud 30 väravaga.

Spurs reageerib nelja parima lootuse ellujäämisele.

Pärast eelmisel nädalavahetusel Londoni derbist pettumust valmistanud põhjaosa langes Tottenhami hooaeg dramaatiliselt piinlikus Euroopa liiga väljumises.

See viis Mourinho kahtluse alla oma mängijate suhtumise ja pühendumuse.

Väidetavalt töökoha säilitamisega võitlev portugallane vastas seitsmele muudatusele. Ta lootis, et see toob Villa Parki häid ja uusi mõtteid.

Gareth Bale jätkas pingist hoolimata vigastatud mängija Son Heungi puudumisest - minutit.

Arsenal vs. Tottenham

Arsenal vs. Tottenham (Allikas: Premier League)

Nõuab klubi 13 aasta esimese karika järgmisel kuul Manchester City vastu peetud liiga karikafinaalis.

Liiga nelja parema kindlustamine on ainus viis, kuidas Mourinho sel hooajal võidu saab. Ja saavutage vajalik pühapäeval kiire reageerimine.

Pärast neljapäeval kõigi 120 minuti mängimist istutati Kane Viniciuse taha ja tal õnnestus Villa liinide vahel ruumi leida, kui Spurs üritas puuri esimesel poolajal avaneda.

Inglise kapten mängis Viniciuses võtmerolli.

Inglise kapten mängis Viniciuse avamängus võtmerolli, skoorides palli Moura jaoks hästi, enne kui brasiillane oma meeskonna üheksanda värava mängis, kuna paljud alustasid Spursi kõigil võistlustel.

Moura lisas oma meeskonna ründemängule hoogu ja otsekohesust.

Kuid võitmatu Spurs nägi vaeva vajaliku teise värava leidmisega. Kuni Cashi hooletu panus andis Kane'ile võimaluse vahe vähendada.

Lucus Moura

Lucas Moura Tottenhamist (Allikas: Premier League)

See on andnud enesekindluse Mourinho poolele, kes vastutab mängu eest jalgsi ja naaseb pärast kahenädalast rahvusvahelist pausi, et nädalaga valutamisest hoolimata rohkem mängida.

Juhataja Jose Mourinho ütles, et on kahetsusväärne, et Tottenham pidi nädala jooksul kõvasti tööd tegema.

Euroopa liiga ajal esinesid nad hästi, kui pidasid vajalikuks kaitsta Spursi esiliigas nelja parema seas hoidnud Aston Villat.

Pärast 3: 0 kaotust tervitati neid kapten Hugo Lloriseks. Zagrebi Dinamo neljapäeva teise etapi teine ​​etapp, kui Spurs kaotas 2: 0 võidu ja jättis oma liiga tiitlile lootused pääseda järgmise hooaja Meistrite liigasse.

Olen 20-aastase jalgpalliaja jooksul poisina oma südame avanud.

Carlos Vinicius ‘Esimene mäng ja traks vahel Harry Kane teisel poolajal tagas Tottenham vajaliku vastuse, et liikuda kuuendale kohale. Kolmandana Chelseast maha kolm punkti.

Okei, mul on selle üle hea meel, kuid kahjuks vajame enda kaitsmiseks halba kaotust, ütles Mourinho BBC Spordile.

See ei tohiks olla reaktsioon. Kuid igavene meeleseisund, igavene hing rühmas. Ma arvan, et see on meie järgmine väljakutse - omada seda pingutuste, pühendumuse, eneseohverduse taset.

Sõltumatud tulemused, see peaks alati olema meie tegevuse austamiseks.

Inimesed, kes armastavad meid, klubi ja fänne. Mul on kurb tõdeda, et meil võib olla see hing, ja me pole viimastel päevadel endised.

Olen 20-aastase jalgpalliaja jooksul poisina oma südame avanud. Ja palju kogemusi. Mind huvitab, et nad oleksid sellega hakkama saanud, ja järgmise väljakutse meeskonnana teeme kõik mängud.

Pärast pehmet maadevahetust Lucas Moura ja Kane vahel pärast Villa väravavahi Emiliano Martinezi pahakspanekut võimaldas Vinicius Spursi 30 minuti kaugusel juhtima viia.

Ja Kane vältis külje pealt potentsiaalselt hirmutavat mängu lõppu, saates Martinezi oma penaltiga valesti pärast seda, kui Matty Cash teda rikkus.

Villa, kes jääb Euroopa liigas Spursist maha 17 punktiga. 58. minutil ei õnnestunud lööki registreerida kapteni Jack Grealishi ja Anwar el Ghazi äraolekul.