Jalgpall

Arsenali naised võitsid Meistrite liiga lootusi Manchester Unitedi üle

Millist Filmi Näha?

Arsenali naised võitsid Manchester Unitedit, et anda Meistrite liiga lootused nende kätte.

Arsenali mängijad ja treenerid on vastanud suurtele küsimustele, järgides kehvaid tulemusi nelja parima meeskonna vastu.

Suurte võitudega Manchester Unitedi vastu ja sobib nüüd Meistrite liigasse pääsemiseks.

2: 0 võit Millie Turneri (OG) väravatega ja Lotte Wubben-Moy tähendab, et Arsenal jälgib West Hami üle peetud mänguga Unitedi kolme punktiga.

Gunnersi väravate vahe on pluss 36, samal ajal kui United pluss 17. Kui meeskonnad lõpetavad punktide taseme, lõpetab Arsenal kolmanda koha ja on valmis Meistrite liigaks.

Selles üliolulises mängus Joe Montemurro tegi julgeid otsuseid 11-st. Ja teda premeeriti ülekaaluka võiduga.

Koos Leah Williamson ja Jennifer Beattie mõlemad vigastada saanud. Ta pöördus Lotte Wubben-Moy ja Lia Wälti poolkaitsjatena, jättes poolkaitsja traditsioonilisest ankrust ilma.

Ta oleks võinud mängida duo-Patten-Wubben-Moy taasesitust, kes hoidis meeskonna 2017. aasta kevadseeria ajal võitmatuna. Wälti hoidmiseks Kim Little'i kõrval keset väljakut.

mitu last on Michael Strahanil

Šveitsi poolkaitsja oli selles rollis väga kõrgel ja mõlema jalaga hea täpsusega söötmine tähendas.

Ta suutis avada ruumi ja rünnata vasakul küljel tihedas asendis kergesti.

Väljaku keskel lahkus Arsenali mänedžer kaitsva poolkaitsjata, kusjuures Kim Little valiti sügavalt juurdunud mängijaks kahe ründava Hollandi mängija, Danielle van de Donki ja Jill Roordiga.

Jordan Nobbs alandati pingile.

Jordan Nobbs alandati pingile, mis oli tõsiste vigastusteta otsustav.

Varem polnud see Beth Meadile üllatus, Vivianne Miedema , ja sel hooajal kasutasid ründemeeskond Caitlin Foord.

Jordan Nobbs

WSL Jordan Nobbs (Allikas: Talksport)

Lisa Evans istus taas pingile, kuna Noelle Maritz valiti tema vasaku ja Beth Meadi paremkaitsja ette.

Esimesed 11 olid seega: Zinsbeger; Martiz, Wubben-Moy, Wälti, McCabe; Noorem, van de Donk, Roord; Mead, Miedema, Foord.

Oli selge, et United oli otsustanud tasavägiselt mängida, kuid see kohtumine tuli aknast välja kohe, kui Arsenali kaitsja Unitedi kaitsja Millie Turner teise värava lõi.

Arsenal võitis palli vasakul äärel, kolmandat kaitses United. Foord saatis Roordile ilusa palli ja tema tsenderduse lõikas Earpsist mööda Millie Turner.

Unitedil oli paar võitmatut võimalust ja vaheaeg tuli Gunnersi 1: 0 juhtimisel.

BT Sport on näidanud, et Casey Stoney kaebas kohtunikule Lauren Jamesi uuesti valediagnoosimise üle.

Üllatuslikult broneeriti Beth Mead teise poolaja alguses endise Arsenali mängijale süütu väljakutse eest. See oli kollane värv, millel oleks hiljem mängus tagajärjed.

Manchester United Naised

Manchester Unitedi naiskond (Allikas: The Guardian)

Vahepeal tabas Lotte Wubben-Moy Katie McCabe nurgas pika pealöögi, kui ta võitis oma kohtumise keskmises keskväljas väga noore Katie Zelemiga.

Arsenal ei olnud kaks korda avatud ja vajas mängu lõppemist järgmise 40 minuti jooksul head mängujuhtimist.

Kuid tragöödia tabas 62. minutil, kui Beth Mead sai teise vea eest kollase kaardi.

Punased kuradid ei oleks suutnud luua piisavalt, et purustada Gunnersi kaitse. Välja arvatud üks, kus Ella Toone lõi värava, kuid polnud väravas, lõppes mäng Arsenalis 2: 0.

See on olnud Joe Montemurro ja tema meeskonna jaoks tohutu suur edu, kuna järgmisel hooajal on Meistrite liigasse pääsemiseks suur surve.

kui palju raha Derrick Rose teenib

Mängijad võivad tulla sisse ja läbida Meistrite liiga kvalifikatsiooni. Eriti mängijate hoidmise osas Leah Williamsoni ja Vivianne Miedema pakutavate pakkumistega.

Casey Stoney kirjeldas kohtunikku julmana.

Jill Roordi peksmine eemaldas Millie Turneri ja Lotte Wubben-Moy pea pärast vaheaega Gunnersi Meistrite liiga lootusi.

Kui nad saavutasid mängu käes kolmanda koha saavutanud Unitedis kolme punktini.

Kuid Stoney uskus, et tema mängijad - eriti Lauren James - olid Arsenali rünnakute ohvrid ja kritiseeris kohtunikku Amy Fearnit, kes saatis Gunnersi ründaja Beth Meadi vaid kaks tundi mängu.

Casey Stoney

Casey Stoney (Allikas: Talksport)

Kuidas saate panna kedagi teist väärkohtlema, väärkohtlema ja halvasti käituma ning siis mitte midagi tegema? Stoney ütles BT Sportile.

Arvasin, et kohtunik oli täna õhtul ebaviisakas ja see pole minu meeskonna lüüasaamise vabandus.

Kuid me peame selle üksuse tööd parandama. Me peame seda tegema, sest kui Lauren James mõnele neist reageerib, mängib ta häält.

Naiste jalgpalli kohtunike taset on hoolikalt jälgitud, juhtpositsioonil on kõik Inglismaa kahe parema meeskonna kõrgemad ametnikud.

Londoni mesilaste endine mänedžer Lee Burch, endine Inglismaa väravavaht Rachel Brown-Finnis ja Natasha Hardingi rahvusvaheline kõmri kuuluvad sel hooajal kriitikute hulka.

Kuid veebruaris teatas jalgpalliliit, et ta ei kavatse vähemalt kolm aastat kohtunikku täies mahus tutvustada.

Võites kõik, välja arvatud Unitedi võimalused Chelsea kahe parema mängija väljakutse esitamiseks. Ja Manchester City WSL-i tiitli nimel, kui liidrite arvestusse jäi viis mängu jäänud üheksa punkti.

Tagastage Arsenali WSL-i võit Manchester Unitedi üle

Võitlus esikolmikusse pääsemise ja Euroopa kampaania eest aastatel 2021-22 näib nüüd käivat Arsenali ja Manchester Unitedi vahel, kes on Evertonis 10 punktiga Unitedist maha jäänud.

Stoney meeskond oli pärast vaheaega kontrolli all, kuid tal puudus värava ees olev terav osa, noor James oli süüdi hea võimaluse kaotamises, kui ta plahvatusest sisse plahvatas.

Arsenal vs. Manchester United

Arsenal vs. Manchester United (Allikas: lühike kaitsme)

Wubben-Moy pealöök teise poolaja alguses andis Gunnersile edumaa enne Meadi teist kollast kaarti Lucy Staniforthile viimaseks 30-minutiliseks kohtumiseks.

Arsenali järgmine mäng on laupäeval, 27. märtsil Tottenham Hotspuri staadionil Londonist põhja pool asuv derbi Spursiga Tottenham Hotspuri staadionil, samal ajal kui Manchester Unitedi võõrustaja West Ham sel päeval vaeva näeb.