Andrew edestab Stephenit, kui GSW uimastab Päikesed

Millist Filmi Näha?

Öösel pärast 1. koha saanud Utah Jazzi alistamist uimastasid Golden State Warriors NBA taas, alistades täna Chase Centeris 2. koha saanud Phoenix Sunsi 122-116.

Stephen Curry ’Hilinenud kolmepunktivise Utah Jazzi vastu andis Warriorsile võidu 119-116.

Võiduga Utah üle saavutasid Warriors koha NBA play-in turniiril.

Nüüd võitis Sunsi võit Warriorsi pooleldi enne Memphis Grizzlies'i, seises läänekonverentsil NO.8.

Koos GSW parima mängijaga Stephen Curry ka teised mängijad särasid oma hämmastavate näidenditega.

GSW laskevalvur Andrew Wiggins edestas GSW parimat mängijat ja staari Stephen Curry ja juhtis tulemustabelit.

Samamoodi langes Draymond Green kolmikduubli ja Jordan Poole uskumatute mängude arvelt ja ka teised mängijad astusid üles.

Täna õhtul näitasid Warriors täna õhtul oma meeskonnatööd ka Sunsi alistamiseks.

See on kolmas, mida nad sel hooajal kohtasid, kui Suns alistas Warriorsi mõlemal korral varem.

Kuid kolmandal korral aitab Warriorsi parem meeskonnatöö Sunsi alistada.

Esimesel veerandajal asus juhtima Phoenix Suns.

GSW mängija Kent Bazemore avas veerandaja, saades nurgalt kolmepunktiviske, andes Warriorsile õhtu esimese eduseisu.

Mõlemad meeskonnad viigistasid pärast esimese veerandi pooleteise minuti mängimist 5-5.

Curry loobus Warriorsi eduseisust. Päikesed jäid Warriorsile järele koguni nelja punktiga.

Kuid peagi asus Phoenix veerandajast seisul 15-14 seisuga 6:57 ühe punkti juhtima.

Draymond Green viskas kolmepunktiviske, andes Warriorsile taas juhtpositsiooni.

Seejärel langetas Kent Bazemore kohe pärast seda Warriorsi eduseisu neljale punktile.

Chris Paul ja Devin Booker Suns'i seljatoe ämbrid haarasid Warriorsi poolelt mängust juhtima.

Greeni lob Andrew Wigginsile ja Wiggins dunkingule viisid Warriorsile tagasi.

Siiski murdis Päike Warriorsi kaitsest läbi, viies veerandaja seisul 27-23 seisul 2:45 juhtima.

Chris Pauli hüppaja kaare seest viis Sunsi 6-punktilise eduseisu. Jae Crowder sooritas järgmises mängus kolmepunktiviske, sundides Warriorsi aja maha võtma.

The Suns asus mänguks jäänud minutiga üksteist punkti juhtima.

Warriors langes 13 punktiga 36-23, kui kell näitas 58,6 sekundit.

Seejärel lõi Wiggins Warriorsile korvi. Kuid Devin Booker vastas paremale.

Ja Steph skooris vahetult pärast eduseisu vähendamist 11 punktini ja Wiggins tulistas kaare tagant, et eduseis kaheksaks saada, kõik veerandi lõpuni jäänud viimastel sekunditel.

Teisele veerandajale pääsesid nad 29-38 Sunsi juhtimisel.

Teises säilitasid Suns eduseisu.

Warriors jäi Sunsi alla 13 punktiga 45-32, umbes kolm minutit pärast teist veerandit.

Siis tõmbas Jordan Poole vea korvi skoorimiseks, kuid päikesed vastasid kohe tagasi, säilitades eduseisu.

Jordan viskas veel ühe korvi, vähendades eduseisu kümne punktini. Ja Jevon Carter vastas kolmepunktiga.

Stephen tabab Warriorsi teises otsas kolmepunkti. Crowder vastab ise oma kolme pointeriga.

Nad läksid edasi-tagasi skoorides, kui Suns oli endiselt juhtimisel seisul 57-44 ja veerandist oli jäänud 4:31 sekundit.

16 punkti allapoole tõmbas Baze veel vea, kui ta pärast Bookeri varastamist korvi sõitis.

Warriors tegi 6: 2 jooksu, et viia mäng 10 punkti piiresse, kui Juan Toscano-Anderson kaitses Devin Bookerit Sunsi väravate eest.

Ja Warriorsi tugevad solvavad näidendid.

kui palju on danny green väärt

Warriors oli veerandi lõpus veel 10 punktiga maas, kuid Wiggins pani kohe summeri juures eduseisu 8 punktini, lõpetades veerandi.

Veerand lõppes 66-58, Suns juhtis.

Sõdalased domineerivad jätkuvalt päikesed.

Vaatamata Warriorsi suurepärastele mängudele jäid nad siiski poole mängu pealt Sunsi taha.

See jätkus kolmandal veerandajal, kui kolmanda avas keskhüppajaga Chris Paul.

Steph tabas kolmepunktiviske kohe pärast Pauli hüppajat temast üle.

Nad läksid edasi-tagasi skoorides ämbreid, säilitades omavahelise vahe.

Warriors näitas vahe vähendamiseks suurepärast meeskonnatööd ja langes umbes nelja minutiga mängimiseks 10 punktiga 82-78.

Kuid Booker kasutas kõiki antud võimalusi, et hoida Päike juhtpositsioonil.

Samamoodi kasutas Steph ka kõiki võimalusi, tõmmates koos ämbritega rikkumisi, et Warriorsi mängus hoida.

Poole ja Booker näitasid veerandi viimasel minutil kolmepunktilist duelli.

Ja veerand lõppes 98–92 taas Sunsi juhtimisel.

Warriors tegi tagasituleku, et Sunsi alistada.

Kohe neljanda algusest tulistati kõik Warriors.

Kui nad alustasid veerandit 6: 2 jooksuga, viige mäng kahe punkti piiresse.

Kuid nad jäid ikkagi Sunsi taha, kui Craig tabas kolmepunkti, mis viis eduseisu hiljem viie punktini.

Varem suurepäraseid mänge näidanud Wiggins jätkas neljandas sama, kui tõmbas korvi langetava vea, et vastata päikesele kohe tagasi.

Nad olid kõik viigistatud 103-103, kusjuures veerandisse jäi 7:06.

Seejärel lõi Paul keskpäikese hüppaja, kes võttis Sunsi juhtpositsiooni. Steph vastas ka kohe hüppajaga, et mäng uuesti viigistada.

Booker tabas Suni järgmises valduses kolmepunkti ja Wiggins vajus Greeni söödu peale vastuseks.

Niimoodi läksid nad edasi-tagasi, visates koppe, kaitstes, kui viimased kolm minutit olid kella järgi jäänud.

Andrew Wigginsi kolmesuunaline viigistas mängu. Ja Pauli kolmesõitja pani kohe tagasi Sunsi juhtima.

Juan tabas kolmepunkti, et vastata mängu viigistamisele, ja Poole tabas Warriorsi juhtima asumiseks veel kolmepunkti.

Seejärel tabas Wiggins hüppajat, et Warriorsi eduseisu viie punktini laiendada.

Kuid Suns vastas kohe tagasi, kui Crawford tabas kolmepunkti.

Steph tulistas vasakukäelist paigutust, et löögikella lüüa, suurendades taas eduseisu.

Ühel hetkel 16 punktiga langenud Warriors tegi comebacki juhtima 116-120, kui mängule oli jäänud 42,7 sekundit.

Ja lõppkokkuvõttes matši 122-116 lõpetades 6-punktilise edumaaga.

Warriors meeskonnatöö võidu nimel

Warriors viimastel kuudel näitab neid näidendeid, mida neilt hooaja algul oodata polnud.

Dubs võidab nr 1 Jazzi (allikas: twitter )

See on kindlasti tegelaskuju võit, ütles Warriorsi ründaja Draymond Green. See ütleb palju selle meeskonna kasvu kohta. Paar kuud tagasi oleksime selle mängu tõenäoliselt kaotanud 40 võrra. See on suur kasv.

Kuid viimane mäng ja tänaõhtune mäng üllatavad kõiki veelgi, kui nad alistavad esikoha saanud Utah Jazzi ja nr 2 Phoenix Sunsi.

Nad tegid seda seljataga.

Kõik see juhtus siis, kui kõik Warriorsi meeskonnas mängud viigistasid.

Ja salk tõusis, kui teised meeskonnad kaitsesid Currit hästi.

Me lihtsalt riputasime seal, ütles Warriorsi treener Steve Kerr. Nad olid esimesel poolaastal 16-aastased ja ilmselgelt tegid nad Stephil suurepärast tööd ( Stephen Curry ) ja me rippusime seal ja liikusime pidevalt palli edasi ja usaldasime üksteist ning kutid astusid üles ja tegid pikalt suuri lööke ja suuri näidendeid.

Täna õhtul särasid kõik oma mängudega, et anda neile neljas järjestikune võit.

Warriors võidab, kui Andrew Wiggins viis edetabeli edestama Stephi.

Andrew Wiggins edestas Stephen Curry edetabeli eesotsas, visates 38 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Esimesel poolajal tulistas ta põrandalt kümneid 13-st, ülejäänud meeskond oli 15 vastu 37-le.

Tulin välja püüdes olla agressiivne, ütles Wiggins. Ma tunnen, et just seda tahavad kõik, et ma teeksin ja seda ma proovin teha mõlemal pool põrandat.

Draymond Green ütles, et ta vastab kellale kaitsvalt, solvavalt. [Teisipäev] oli ta uskumatu. Saate seda näha algusest peale.

Ta ründas, ta sai rünnakulisi tagasilööke, tabas hüppelööke, pääses posti.

mitu sõrmust on maagilisel johnsonil

Green lisas: Ta skooris igal võimalusel. Ta on jätkuvalt kasvanud. Tema kasvu on olnud tore jälgida.

Kutt, kelle paljud inimesed olid oma karjääri jooksul maha kirjutanud ja ütlesid lihtsalt: 'Oh, ta saab oma 20 punkti ja see on kõik.' Ta on tõesti väljakutsele vastu astunud.

Warriorsi meeskonna tulemustabel.

Stephen Curry tegi 21 punkti, 3 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Samamoodi langes Kent Bazemore 17 punkti koos 3 lauapalli ja 2 korvisööduga.

Ja Draymond Green tegi kolmikduubli, saades 11 punkti, 10 lauapalli ja 11 korvisöötu.

Jordan Poole juhtis Warriorsi pinki, visates 20 minutit 20 punkti ja 4 lauapalli.

Warriors tegi võidu tagasituleku vaatamata Sunsi tugevale algusele.

Nendes keskkondades peame liikuma ja olema mugavad ning me pole seda järjepidevalt teinud, ütles Sunsi treener Monty Williams.

Mäng kulges oma rada, me valisime neid esimesel poolajal lahku ja siis käis mingi piiksumine ja mõningane rumalus ning see tundus muutuvat ja peame suutma püsida stabiilsena.

Phoenix Sunsi tabel.

Vaatamata kaotusele panid Suns tabloole hea skoori.

Devin Booker juhtis Sunsi tabloo juhtimisel, heites 34 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Chris Paul langes topeltduubli, saades 24 lauapalli ja 10 korvisöötu koos kolme lauapalliga.

Põhihooaeg oli meil siiani tõesti hea, kuid nende mängude intensiivsus on minu arvates meile kasulik. Ütles Paul.

Jätkame nende õppimist. Päeva lõpuks on meil noor meeskond ja kõik need olukorrad, kus oleme, on meie jaoks uued. Me läheme edasi.

Samamoodi tegi Jae Crowder 20 punkti, 2 korvisöötu ja 4 lauapalli.

Kui Torrey Craig juhtis pinki, saades 8 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Suns võõrustab neljapäeval viimases kodumängus Portland Trail Blazersi, reede õhtul aga Warriors New Orleansi Pelicansi.