Aaron juhib Paceri võitu, Celtics naaseb mängu võita lisaajal

Millist Filmi Näha?

Indiana Pacer alistab reede õhtul Amway keskuses 111: 106 Orlando Magicu.

Indiana Pacersi laskurkaitsja Aaron Holiday tuli pingilt tugevalt välja, sest Pacer võitis Orlando Magicu.

Need on Aaroni vastamisi mängud, kus Paceri meeskond päästab, andes meeskonnale kaks järjestikust võitu.

Pingilt välja tulles tõi Aaron 20 punkti, 2 lauapalli ja 3 korvisöötu. Varem viskas ta Minnesota üle võiduga hooaja parimad 22 punkti.

Nende 20 punkti saamiseks viskas ta kuus Indiana 11-st kolmepunktiviskest. Esimesed neli katset tegi ta kaare tagant. Ta lõpetas reedel kaare tagant 10 kümnest.

Tema kuus kolmepunktiviset tähistasid hooaja tipphetke ning edestasid ka hooaja keskmist punktiarvet kaheksa mängu järjest.

Karjääri tipus kuus Aaroni kolmepunktiviset

Karjääri tipptasemel kuus kolmepunktiviset Aaroni jaoks (allikas: twitter.com )

Ma pole harjunud suurepäraseid mänge pidama, kuid olen harjunud palli laskma ja ämbreid tegema.

Ja ma hoian end kõrgel tasemel, ütles Holiday, kes on teinud oma viimasest 19 3-punktiviskest 13.

Kui ma olen tõesti hull, siis on mul tõesti halbu mänge. Mul oli täna neli pallikaotust ja ma tegin lihtsalt lolle näidendeid.

kui palju on kurt warner väärt

Sabonis naasis algkoosseisu pärast kolme mängu.

Samamoodi lisas Domantas Sabonis kolme mänguga vigastusest eemal olles 16 punkti, 15 lauapalli ja kuus korvisöötu.

Sabonis tegi esimese poolaja jooksul topeltduubli, kui viskas 11 punkti, 12 lauapalli ja viis korvisöötu.

Samamoodi viskas tainas McDermott 21 minuti jooksul 19 punkti, kuus lauapalli ja ühe vaheltlõike.

Brogdon naasis ka pärast nelja eelneva mängu vahelejätmist parema puusa vigastusega. Tema arvele jäi 11 punkti, eksides kõik viis tema kolmepunktiviset.

Indiana treener oli oma meeskonna mängu vaadates väga uhke.

Me saame kutid tagasi, liigutasime palli kenasti ja jagame seda tõesti hästi, ütles Indiana treener Nate Bjorkgren.

Me saame oma pingilt suuri panuseid. Seda üldist valmisolekut sooviksin jätkata.

Teisest küljest tegi Orlando kaitsja Terrence Ross Pacersile raske aja, kuna viskas neljandal veerandajal oma 24 punktist 10.

James Ennis III sooritas kaks vabaviset ja lõi Magicu 109: 106-le, jäädes 14,9 sekundit. Kuid T.J. McConnell sulges selle kahe vabaviskega, järele jäi 8,7 sekundit.

Bambas kogus Magicu eest 14 punkti ja kuus lauapalli.

Olen kindlasti tõusuteel, kuid pean enda suhtes karmim olema, ütles Bamba, kes blokeeris kolm lasku.

Pacers kohtub esmaspäeval Memphis Grizzliesiga, Magics aga Milwaukee Bucksiga.

Boston Celtics alistas lisaajal Minnesota Timberwolvesi.

Boston Celtics võitis reedel TD Gardenis lisaajal 145: 136 Minnesota Timberwolvesi.

Timberwolves alustas tugevalt ja läks 1. veerandajal Celticsi üle 12 punkti juhtima.

Aaron Leads

Aaron Leads

Kuid Celtics vähendas teisel veerandajal tugeva löögiga eduseisu. Nad kogusid 32 punkti, Minnesota aga vaid 27 punkti.

Minnesota tugev laskmine 1. veerandajal aitas neil siiski hoida Celticsi ees 7 -punktilist edu.

Peagi tuli Celtics tugevana tagasi, kui Minnesota sai vabaviskeid.

Celticsi Kemba Walker vilistas Anthony Edwardsi korvisõidul viga, kui kolmandal veerandajal oli jäänud 4:49.

Seejärel ei nõustunud Walker tehnilise vea põhjustanud kõnega. Brad Stevens vaidlustas kõne, kuid viga jäi seisma.

Pärast seda, kui Minnesota konverteeris, sai Walkeril kolm karistusviset ja 13-punktilise eduseisu.

Celtics mängis veelgi tugevama jõuga. Nad tegid suurepäraseid mänge, et lükata pall väljakule. Kuna Boston vastas vabavisetele kohe 16: 5 jooksuga ja jõudis veerandi lõpus 92-90 piiresse.

Ka kaitseotstarbel suutsid nad Timberwolvesi värava löömise tõrjuda väga hästi.

Celtics pani neljandal veerandajal koguni 11 punkti, enne kui Timberwolves sunnib lisaaega.

Siis lõpuks kontrollis Celtics kogu lisaaja ja jätkas muljetavaldava 145-136 võidu Timberwolvesi üle.

Jayson Tatum tõi õhtul muljetavaldava 53-punktilise punkti, mis teeb temast frantsiisi ajaloo noorima mängija, kes on ühes mängus kogunud 50 punkti.

Pärast seda sai temast ka esimene Celticsi mängija Larry Bird koguda 53 punkti.

Tatum lõpetas topeltduubliga, kogudes 53 punkti, 10 lauapalli ja neli korvisöötu. Sarnaselt kogus Jaylen Brown 26 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Jayson Tatumist saab esimene Celticsi mängija, kes on kogunud 53+ punkti pärast Larry Birdi (allikas: twitter.com )

Samamoodi viskas Marcus Smart 24 punkti 6 lauapalli ja 8 korvisööduga. Kemba Walker lõpetas 17 punktiga.

D ’Angelo Russell juhib Timberwolvesi lisaajale.

Seevastu kaksikduublit langes Karl-Anthony Towns, kes kogus 30 punkti, 10 lauapalli, 7 korvisöötu.

D’Angelo Russell naasis Timberwolvesi kasuks 26 punkti, sealhulgas 4 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Russell viskas oma 26 punktist 19 neljandal veerandajal ja täna lisaajal.

Ta realiseeris ka 8,6 sekundiga kolmepunktiviske, mis viigistas mängu seisul 124- kõik viis mängu lisaajale.

Anthony Edwards tõi vahepeal 24 punkti ning viis korvisöötu ja lauapalli. Samamoodi langes Josh Okogie 16 punkti, Jade Mc daniels 11 punkti.

Võidu korral on Boston Celtics idakonverentsi seitsmendal kohal 27-26 ja esmaspäeval läheb vastamisi Toronto Raptors.

Vahepeal kohtuvad Timberwolves Target Centeris Chicago Bullsiga.