Sportlane

5 parimat NBA tagasitulekut 21. sajandil

Millist Filmi Näha?

NBA mängudes pole midagi head tagasitulekut. Pärast kitsikuse läbimist on lemmikmeeskonna märkimisväärse tagasituleku nägemine NBA fännina kõige magusam rahulolu, mida võite saada.

kui vana on mary jo fernandez

Aastate jooksul on olnud palju suurepäraseid mänge ja oleme näinud ka suurepäraseid tagasitulekuid. Seega tekib küsimus, milline on 21. sajandi parim NBA tagasitulek?

Küsimusele vastamiseks koostasime selle nimekirja.

Dallas Mavericks vs. Minnesota Timberwolves (Allikas: Mavmoneyball.com)

Mäng ei ole läbi enne, kui heliseb viimane helisignaal. NBA mängude puhul on see kahtlemata tõsi. Ühel hetkel võite arvata, et meeskond saab edumaa, enne kui teine ​​meeskond teeb tagasituleku, mis muudab mängu hoo täielikult.

Siin vaatleme viit 21. sajandi parimat NBA tagasitulekut. Vaatame neid viit eepilist tagasituleku hetke NBA ajaloos. Nüüd ilma pikema viivituseta laskume üksikasjadesse!

Kiire ülevaade

Enne kui asume keeruliste üksikasjade juurde, vaadakem nimekirja üldist paremusjärjestust.

Mäng aasta
5. Dallas Mavericks vs Minnesota Timberwolves: 29 punkti 2008
4. Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks: 29 punkti 1977. aastal
3. Los Angeles Lakers vs Dallas Mavericks: 30 punkti 2002
2. Sacramento Kings vs Chicago Bulls: 35 punkti 2009
1. Utah Jazz vs Denver Nuggets: 36 punkti üheksateist üheksakümmend kuus

Oleme koostanud nimekirja selliste saitide viidete abil nagu Sportskeeda .

5. Dallas Mavericks vs Minnesota Timberwolves: 29 punkti

Esimene mäng, millele vaatame tagasi, on 2008. aasta vastasseis Dallas Mavericksi ja Minnesota Timberwolvesi vahel. Samal ajal kui Mavericks soovis naasta kesksele kohale, oli Timberwolves taastumas Kevin Garnett .

Timberwolves juhtis mängu kolmanda veerandi alguses 70:41. Mavericks alustas aga tagasitulekut. Jason Terry viskas 12 punkti, kui Mavericks avas neljanda perioodi, alistades Timberwolvesi 22:7.

Samamoodi AJ Jefferson Timberwolvesi lõi 21, Ryan Gomes 19 ja Randy Foye 18. Meeskond juhtis pärast esimest veerandaega 27:20 ja kasvatas oma eduseisu kiiresti kahekohaliseks.

Minnesota Timberwolves (Allikas: Twin Cities)

Mavericksil õnnestus teha märkimisväärne tagasitulek. Kui jäänud oli veel viis minutit, suudeti Jason Terry juhitud Timberwolvesist üle olla. Jefferson tabas kaks vabaviset, mis suurendasid meeskonna eduseisu 60:35-le, lõpetades seisu 20:5.

Koduväljakul mängu kaotuse äärel olnud Dallas Mavericks tegi mängu vastu märkimisväärse tagasituleku. Minnesota Timberwolves .

NBA on tegutsenud alates 1946. aastast. Mõned meeskonnad loodi siiski palju varem. Maailma vanimate NBA meeskondade kohta lugemiseks klõpsake siin!

4. Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks: 29 punkti

Meie paremuselt 4. NBA tagasitulek kuulub ühele kõige vähem dokumenteeritud mängule, mis peeti 1977. aastal Milwaukee Bucksi ja Atlanta Hawksi vahel. Atlanta võõrsil visatud 29 punktiga oli neljanda veerandi lõpuni jäänud umbes üheksa minutit.

Bucksil oli pärast seda päris rokihooaeg... Kareem Abdul-Jabbar ajastu. Neil vahetati esimene peatreener ning nad olid play-off ’ides ja sealt väljas. Atlanta jaoks ei läinud hästi, sest nad kannatasid veelgi suuremate ebakõlade all.

Atlanta Hawks, 1977 (Allikas: Fadeawayworld)

Atlanta mängis kolmandat veerandit kindlalt ja alistas Bucksi 40:21. Ja just siis, kui nad arvasid, et mäng on tagapool, tegi Bucks midagi võimatut.

Bucks sai 24 punktiga Junior Bridgemani juhtimisel 35:4 seisu, et mäng lõpetada ja kahepunktiline võit saada.

3. Los Angeles Lakers vs Dallas Mavericks: 30 punkti

Meie 21. sajandi paremuselt kolmas NBA tagasitulek läheb 2002. aasta mängule Los Angeles Lakersi ja Dallas Mavericksi vahel.

Lakersi nimekirjas oli Black Mamba, kuid hooaeg 2002-2003 algas raskelt. Vahepeal Shaquille O’Neal kannatas vigastatud varba all.

on erica enders endiselt abielus richie stevensiga

Seevastu Mavericks alustas hooaega suurepäraselt. Nad olid oma 18 mängu jooksul kaotanud vaid ühe mängu ja Steve Nash ja Dirk Nowitzk olin meeskonna tähtmängijad.

Ootuspäraselt suutis Mavericks esimesel veerandajal varakult juhtima minna. Kuid mängu edenedes andis Black Mamba löögi ja haaras mängu kontrolli enne neljandat veerandaega.

Shaq Kobe 2002 Lakers vs.
Shaq & Kobe 2002 Lakers vs. Mavericksi tagasitulek (Allikas: Twitter)

Lakers suutis enne neljandat veerandaega eduseisu kärpida 30-lt 27-le. Samamoodi salvestas Bryant ideaalse veerandaja ja sooritas kõik oma löögid. Veelgi enam, ta sooritas mängu võitnud löögi, kui kella oli jäänud 8,4 sekundit.

Mängu täht oli kahtlemata Kobe Bryant . Ta edestas oma 21 punktiga kõiki Dallase mängijaid. See on üks suurimaid tagasitulekuid ja Lakers tõmbas 105:103 Mavericksile.

2. Sacramento Kings vs Chicago Bulls: 35 punkti

2009. aasta mäng Sacramento Kingsi ja Chicago Bullsi vahel on meie teine ​​valik NBA parimaks tagasitulekuks. The Sacramento kuningad algus oli kesine, kuid see mäng oli nende hooaja pöördepunkt.

Chicago Bulls oli mängu juhtima 79:44, kui kolmanda veerandaja lõpuni oli jäänud 8:50. Kings suutis siiski 52:17 seisu saada ning vähem kui kahe minutiga oli seis viigis.

Tyreke Evans Kings alistas finaalis 2:13 Bullsi 9:3 ja lõpetas Kingi 23 punktiga. See oli esimene kahemänguline võiduseeria pärast hooaja 2007-2008 lõppu.

Sacramento Kings tähistab (Allikas: Brightspotcdn)

Pärast kolmanda veerandi lõpetamist 19:5 seisuga 88:69 lõi Kings Ime Udoka neljandal veerandajal meeskonna 22 punktist 15. Tänu Evanile tegi ta mängus uskumatu tagasituleku.

Mäng läks Sacramento Kingsile ja lõppes seisuga 102:98. Mängu peetakse seetõttu üheks 21. sajandi parimaks NBA tagasitulekuks.

NBA ajalugu on 75 aastat ja praegu on liigas 30 meeskonda. Klõpsake siin, et lugeda NBA ajaloo 12 parima meeskonna kohta pärast 1970. aastat!

1. Utah Jazz vs Denver Nuggets: 36 punkti

21. sajandi NBA parimate tagasitulekute number 1 kuulub Utah Jazz ja Denver Nuggetsi mäng 1996. Mäng peeti Utahi osariigis Salt Lake Citys Delta keskuses.

Nuggets oli just päev varem palganud uue treeneri Dick Motta ning läks lahku Dikembe Mutombost ja Mahmoud Abdul-Raufist.

mis on Rick Foxi puhasväärtus

Vaatamata keerulisele olukorrale oli Nuggets 20 sekundiga avapoolajal juhtima 70:34. Kuid üsna pea olid hiljutised muudatused meeskonnas oma osa võtnud.

Utah Jazz, 1996
Utah Jazz, 1996 (Allikas: Deseret News)

Eesotsas Karl Malone ja Jeff Hornacek, Jazz muutis mängu mõõna. Malone viskas 19 punkti ja viigistas neljandal veerandajal seisu 4:41. Lisaks juhtis Malone kõiki skooritegijaid 31 punktiga.

Kui mängu lõpuni oli jäänud 29 sekundit ja kaotas kaks punkti, aitas Nuggetsi mängija Mark Jacksoni halb sööt Jazzil teha oma kõige tähelepanuväärsema tagasituleku ja võita mängu. Jazz võitis mängu 107:103.

Pole olnud ühtegi teist matši, mis oleks vastanud Utah Jazzi 1996. aasta parimale tagasitulekule. See on kahtlemata 21. sajandi suurim tagasitulek.

Järeldus

Mõnikord on NBA meeskonnad teinud fantastilisi tagasitulekumänge. Need on hetked, mis pakuvad publikule põnevust ja loovad suurepärase matši.

Kuna NBA mänguhetki on olnud palju, siis milline hetk on teie arvates 21. sajandi parim tagasitulek? Kas teate mõnda muud suurepärast tagasitulekumängu? Andke meile teada!